Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 128

Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal
30504.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,61g/0.835/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat
30505.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc
30506.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc
30507.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2
30508.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2
30509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30510.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:2
30511.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém (42,5mm) T:PP felületi karc
30512.

Rufpreis:
1 600 HUF

Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:2
30513.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:2
30514.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében - Csodaszarvas" patinázott vörösréz emlékérem (70mm) T:1-
30515.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF