Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1011218
30504
239
500
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal
1095801
30505
239
4400
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,61g/0.835/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat 1111695
30506
239
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc 1112258
30507
239
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc 1062363
30508
239
500
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2 1108266
30509
239
Numismatik
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2 1072553
30510
239
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 1112643
30511
239
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:2 1107506
30512
239
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém (42,5mm) T:PP felületi karc
1112529
30513
239
Numismatik
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:2
1097557
30514
239
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:2
1112129
30515
239
Numismatik
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében - Csodaszarvas" patinázott vörösréz emlékérem (70mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF