Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
955738
31168
239
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970. "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, zománcozott, törzsgárda kitűzője 15 év után + "20 éves Törzsgárda Igazolvány" T:2 967731
31169
239
Numismatik
~1970. MALÉV 20 éves törzsgárda kitüntetés miniatűr T:2 + 2 db Malév jelvény
967788
31170
239
100
Numismatik
1972 Volán 1. számú vállalat bronz törzsgárda jelvény. Igazolvánnyal T:2 1111805
31171
239
Numismatik
~1970-1980. "Kitűnő Tanuló" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (30mm) T:2 1110687
31172
239
Numismatik
1972-1973. 5db "Ralley" plakett T:1,1-,2 1106778
31173
239
Numismatik
1975-1982. "Egyesült Izzó Törzsgárda" 30 és 40 és után, aranyozott, zománcozott fém kitűzők igazolvánnyal T:2
1105833
31174
239
Numismatik
~1980. "Társadalmi Munkáért - Hajdu-Bihar Megye Tanácsa" zománcozott fém jelvény + "Ganz Mávag Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2 1105822
31175
239
Numismatik
~1980. "VBKM (Villamos Berendezés Készülék Művek) Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (30x28mm) T:2 1106810
31176
239
Numismatik
~1980. 3db klf "MALÉV" jelvény T:2 1107096
31177
239
Numismatik
~1990. Zománcozott magyar címeres jelvény (36,5x29,5mm) T:2 1112379
31178
239
Numismatik
DN "Habsburg-Tescheni Jenő főherceg" címere, felvarrható fém, aranyozott és festett jelvényen (66x52mm) T:2- festék kopások 970798
31179
239
100
Numismatik
DN "Kecskemét 607" fém jelvény T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF