Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 127

~1970. "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, zománcozott, törzsgárda kitűzője 15 év után + "20 éves Törzsgárda Igazolvány" T:2
31168.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

~1970. MALÉV 20 éves törzsgárda kitüntetés miniatűr T:2 + 2 db Malév jelvény
31169.

Rufpreis:
2 000 HUF

1972 Volán 1. számú vállalat bronz törzsgárda jelvény. Igazolvánnyal T:2
31170.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

~1970-1980. "Kitűnő Tanuló" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (30mm) T:2
31171.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972-1973. 5db "Ralley" plakett T:1,1-,2
31172.

Rufpreis:
800 HUF

1975-1982. "Egyesült Izzó Törzsgárda" 30 és 40 és után, aranyozott, zománcozott fém kitűzők igazolvánnyal T:2
31173.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1980. "Társadalmi Munkáért - Hajdu-Bihar Megye Tanácsa" zománcozott fém jelvény + "Ganz Mávag Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2
31174.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "VBKM (Villamos Berendezés Készülék Művek) Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (30x28mm) T:2
31175.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

~1980. 3db klf "MALÉV" jelvény T:2
31176.

Rufpreis:
800 HUF

~1990. Zománcozott magyar címeres jelvény (36,5x29,5mm) T:2
31177.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Habsburg-Tescheni Jenő főherceg" címere, felvarrható fém, aranyozott és festett jelvényen (66x52mm) T:2- festék kopások
31178.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Kecskemét 607" fém jelvény T:2
31179.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF