Gläser Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1068790
11241
239
Glass-objects
Dekoratív, csavart, szakított kék üvegváza, m: 29 cm
1087152
11242
239
Glass-objects
2 db üdítős pohár, német válogatott focisták képével (Schweinsteiger, Neuer), hibátlanok, m:16 cm (2,5 dl) 1096200
11243
239
Glass-objects
"Dreher-Haagenmacher első magyar részvényserfőzde, Budapest" feliratú nagyméretű szódásüveg, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm + "Scheiring József szikvízgyára, Soroksár" feliratú színezett, dekoratív, kék szódásüveg, fején "Végh Károly Budapest, törv. védve, 1939" és "Pintér Kovács Elemér, Nemti" felirattal, díszes, sasfejet mintázó kiöntőnyílással, m: 30 cm + Nagyméretű, színezett, kék szódásüveg, alján olvashatatlan jelzéssel, m: 31,5 cm 1109404
11244
239
Glass-objects
Átlátszó repesztett üvegváza, hibátlan, m: 19 cm 1109701
11245
239
Glass-objects
3 db autós üvegpohár, hibátlanok, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 8 cm 1109804
11246
239
Glass-objects
Retró piros csíkos üveg készlet, kiöntővel és 3 db kupicával(egyik sárga), hibátlanok, m: 16 cm, 5 cm
1107045
11247
239
Glass-objects
Többrétegű piros-fekete üvegváza, hibátlan, m: 31 cm 1107052
11248
239
Glass-objects
Halványkék kompótos készlet, 4 db kis és 1 db nagy kompótos tállal, apró csorbákkal, összesen 5 db
1107142
11249
239
Glass-objects
Sterling jelzett ezüstkupakos üveg fűszerszórók, hibátlanok, 2 db, m: 6 cm 1107117
11250
239
Glass-objects
Formába fújt üvegpohár véshető kartussal, hibátlan, m: 9,5 cm
1107098
11251
239
Glass-objects
Dekoratív üveg gyertyatartó, formába fújt, csorbával, m: 22 cm
1110285
11252
239
Glass-objects
Molnár és Moser parfümös üveg (4 db) és Rónai parfümös üveg és egy Pajtás cream liqueur palack, összese: 6 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF