Gläser

Zahl der Lose: 62

Dekoratív, csavart, szakított kék üvegváza, m: 29 cm
11241.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db üdítős pohár, német válogatott focisták képével (Schweinsteiger, Neuer), hibátlanok, m:16 cm (2,5 dl)
11242.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Dreher-Haagenmacher első magyar részvényserfőzde, Budapest" feliratú nagyméretű szódásüveg, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm + "Scheiring József szikvízgyára, Soroksár" feliratú színezett, dekoratív, kék szódásüveg, fején "Végh Károly Budapest, törv. védve, 1939" és "Pintér Kovács Elemér, Nemti" felirattal, díszes, sasfejet mintázó kiöntőnyílással, m: 30 cm + Nagyméretű, színezett, kék szódásüveg, alján olvashatatlan jelzéssel, m: 31,5 cm
11243.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Átlátszó repesztett üvegváza, hibátlan, m: 19 cm
11244.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db autós üvegpohár, hibátlanok, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 8 cm
11245.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retró piros csíkos üveg készlet, kiöntővel és 3 db kupicával(egyik sárga), hibátlanok, m: 16 cm, 5 cm
11246.

Rufpreis:
1 600 HUF

Többrétegű piros-fekete üvegváza, hibátlan, m: 31 cm
11247.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Halványkék kompótos készlet, 4 db kis és 1 db nagy kompótos tállal, apró csorbákkal, összesen 5 db
11248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sterling jelzett ezüstkupakos üveg fűszerszórók, hibátlanok, 2 db, m: 6 cm
11249.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Formába fújt üvegpohár véshető kartussal, hibátlan, m: 9,5 cm
11250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dekoratív üveg gyertyatartó, formába fújt, csorbával, m: 22 cm
11251.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár és Moser parfümös üveg (4 db) és Rónai parfümös üveg és egy Pajtás cream liqueur palack, összese: 6 db
11252.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF