Foto

Zahl der Lose: 439

cca 1920 Korabeli fotó: Bánó Ernő: Beazonosítatlan férfi portré, kartonra kasírozva,21x17cm
12625.

Rufpreis:
1 000 HUF

1920 Korabeli fotó: A Gyurkovics-lányok c. előadás szereplői, fotó kartonra kasírozva,verzón feliratozva, Knöpfler Gyula, Budapest, sarkok hibásak, 16x20cm
12626.

Rufpreis:
1 800 HUF

1915 Korabeli fotó: Kecskeméti lányiskola tablóképe kartonra kasírozva, Fanto, sarkok hibásak, 26x38cm
12627.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Korabeli fotó: Gyári munkások, litográfiával díszített kartonra kasírozva, 12x17cm
12628.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1876 Sárospataki végzett hittanhallgatók tablóképe  kartonra ragasztva, hallgatók nevével feliratozva, 18x22cm
12629.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1912 Dunakeszi tisztviselő kara és képviselő testületének tablója Kovács Antal községi főjegyzőnek ajánlva, Erdélyi Mór fotója kartonra ragasztva, 22x28cm
12630.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Úri vadászat korabeli fotók kartonra ragasztva, 14db, 8x6cm
12631.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880-1930, Ferenczy István (1792-1856) szobrász, a 19. századi magyar szobrászat kiemelkedő alkotójának leszármazottai, Sándy, Harmatzy, Hegyeshalmy ect. család hagyatékából: kabinetfotó, keményhátú,szép állapotúak, hátoldalon feliratozva, 19db. Ferenczy István értékes műgyűjteménnyel tért haza 1824-ben Magyarországra. Hagyatékát öccsére, Ferenczy Józsefre hagyta,  tőle örökölte unokahúga, Jánosdeák Andrásné  (Susi), egy másik rokon, Sándy Péter gondosan rendezte. A család számos tagja jelentős karriert tudhatott magáénak a politikában, illetve képzőművészetben Harmatzy-Simon Lóránt miniszteri segédtitkár volt, Hegyeshalmi Lajos Kereskedelemügyi miniszter, míg művészeti vonalon Ferenczy József festőművész öregbítette a család nevét, Sándy Gyula híres építészként, Konok Tamás Kossuth-díjas festő- és szobrászművészként.
12632.

cca 1880-1930, Ferenczy István (1792-1856) szobrász, a 19. századi magyar szobrászat kiemelkedő alkotójának leszármazottai, Sándy, Harmatzy, Hegyeshalmy ect. család hagyatékából: kabinetfotó, keményhátú,szép állapotúak, hátoldalon feliratozva, 19db.
Ferenczy István értékes műgyűjteménnyel tért haza 1824-ben Magyarországra. Hagyatékát öccsére, Ferenczy Józsefre hagyta, tőle örökölte unokahúga, Jánosdeák Andrásné (Susi), egy másik rokon, Sándy Péter gondosan rendezte.
A család számos tagja jelentős karriert tudhatott magáénak a politikában, illetve képzőművészetben Harmatzy-Simon Lóránt miniszteri segédtitkár volt, Hegyeshalmi Lajos Kereskedelemügyi miniszter, míg művészeti vonalon Ferenczy József festőművész öregbítette a család nevét, Sándy Gyula híres építészként, Konok Tamás Kossuth-díjas festő- és szobrászművészként.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Színházi fotó: Szakonyi Károly: Francia tanya c. előadása (Makay, Drahota, Kiss, Inke) későbbi nagyítás, 16x22cm
12633.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943 Lóverseny fotó, Welser handicap: "Mignon"-lov. Stygár, üvegezett keretben, 30×17 cm
12634.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 A Gyermek sebészet c. diafilm eredeti, komplett, fényképezett és montázsolt kockái, a gyártáshoz kb 21x17 cm-es táblák szövegekkel
12635.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 A film útja c. diafilm eredeti, fényképezett kockái, a gyártáshoz kb 21x17 cm-es táblák szövegekkel,
12636.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF