cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Hablitschen sculp: Városliget Pesten. Druck & Verlag v. G.G Lange in darmstadt. Acélmetszet, jelzett, foltos, üvegezett keretben 15×18 cm/ Városliget in Pest. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
1784-1785 Senegalische Würger,rézmetszet, papír George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771. 12,5×8 cm/ Etching from the book Allgemeine Naturgeschichte
1784-1785 Kayenischer taubengeyer,rézmetszet, papír George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771. 12,5×8 cm/ Etching from the book Allgemeine Naturgeschichte
1784-1785 Vándorsólyom,rézmetszet, papír George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771. 12,5×8 cm/ Etching from the book Allgemeine Naturgeschichte
1784-1785 Taubenhabicht,rézmetszet, papír George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771. 12,5×8 cm/ Etching from the book Allgemeine Naturgeschichte
1784-1785 Franzősischer Würger,rézmetszet, papír George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771. 12,5×8 cm/ Etching from the book Allgemeine Naturgeschichte