Foto

Zahl der Lose: 468

cca 1965 Oktatástörténeti kuriózum! Hatékony számonkérés, egyszerre 15 diák felel a tábláknál a szegedi ipariskolában, 16x23 cm
12406.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920 Újpest, Álló- és asztali lámpák fotója Nagy és Feldmann lakberendezési és csillárárú üzletéből, 4 db fotó, 17x22 és 18x24 cm
12407.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913 A balkáni háború után a balkáni pénzügyek tárgyában tartott párizsi konferencia résztvevői, kartonra kasírozott fotó, 23x16 cm, karton 32x25 cm
12408.

Rufpreis:
1 400 HUF

A tanú, magyar film fotó (Bástya et. és Pelikán), 24x30cm
12409.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1940 Korabeli reklámfotó:"Elastic fejhallgató", nem fájdul meg a füle! Jelzett: Zoltán fotó,  sarkain sérült, 23x15cm
12410.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Leventék puskákkal, csoportkép kartonra kasírozva, fotó 12x16 cm, karton 28x22 cm
12411.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1930 Kisgyermekek 1848-as viseletben, irredenta fotó 30x20 cm
12412.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 Rendőrkutya bemutató, kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm, karton 29x22 cm
12413.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1855-1860 Fotótörténeti érdekesség: Ambrotípia (daguerrotípiához hasonlatos eljárás). Jó állapotban, sérült bársony és rézveretes keretben / cca 1855 Ambrotyp photo in damages velvet case 16x12 cm
12414.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1860 Fotótörténeti érdekesség: Kromotípia (részben olaj vagy akvarellfestést is alkalmazó, térbeli hatású képet eredményező eljárás). Jó állapotban, keretben / cca 1860 Chromootyp photo in frame 24x22 cm
12415.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1870 Családi fotó, de csak a család férfi tagjairól a XIX. századból, a hasonló méretű üveglemez negatív nyilvántartása száma a kép felső szélére bemásolva, a kép sarkai levágva, 26x30 cm
12416.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1897 Kolozsmonostori m. kir. gazdasági tanintézet végzett növendékei, tablókép 38 nevesített, aláírt portréval, a tanintézet fotójával, 38x28 cm, karton 47x38 cm
12417.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF