Foto Zahl der Lose: 468
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1102017
12406
238
Photo
cca 1965 Oktatástörténeti kuriózum! Hatékony számonkérés, egyszerre 15 diák felel a tábláknál a szegedi ipariskolában, 16x23 cm
886953
12407
238
Photo
cca 1920 Újpest, Álló- és asztali lámpák fotója Nagy és Feldmann lakberendezési és csillárárú üzletéből, 4 db fotó, 17x22 és 18x24 cm
1103577
12408
238
Photo
1913 A balkáni háború után a balkáni pénzügyek tárgyában tartott párizsi konferencia résztvevői, kartonra kasírozott fotó, 23x16 cm, karton 32x25 cm 1103542
12409
238
Photo
A tanú, magyar film fotó (Bástya et. és Pelikán), 24x30cm
1098961
12410
238
Photo
cca 1940 Korabeli reklámfotó:"Elastic fejhallgató", nem fájdul meg a füle! Jelzett: Zoltán fotó, sarkain sérült, 23x15cm
1103617
12411
238
Photo
cca 1940 Leventék puskákkal, csoportkép kartonra kasírozva, fotó 12x16 cm, karton 28x22 cm
1103600
12412
238
Photo
cca 1930 Kisgyermekek 1848-as viseletben, irredenta fotó 30x20 cm
1103533
12413
238
Photo
cca 1960 Rendőrkutya bemutató, kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm, karton 29x22 cm
1104858
12414
238
40000
Photo
cca 1855-1860 Fotótörténeti érdekesség: Ambrotípia (daguerrotípiához hasonlatos eljárás). Jó állapotban, sérült bársony és rézveretes keretben / cca 1855 Ambrotyp photo in damages velvet case 16x12 cm
1104876
12415
238
80000
Photo
cca 1860 Fotótörténeti érdekesség: Kromotípia (részben olaj vagy akvarellfestést is alkalmazó, térbeli hatású képet eredményező eljárás). Jó állapotban, keretben / cca 1860 Chromootyp photo in frame 24x22 cm
1102561
12416
238
3200
Photo
cca 1870 Családi fotó, de csak a család férfi tagjairól a XIX. századból, a hasonló méretű üveglemez negatív nyilvántartása száma a kép felső szélére bemásolva, a kép sarkai levágva, 26x30 cm
1102507
12417
238
Photo
cca 1897 Kolozsmonostori m. kir. gazdasági tanintézet végzett növendékei, tablókép 38 nevesített, aláírt portréval, a tanintézet fotójával, 38x28 cm, karton 47x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF