Flohmarkt Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1103433
11309
238
Flea Market
Régi lehallgató(?) mikrofon, vezetékkel, csatlakozóval 1103969
11310
238
Flea Market
Könyvalakú, vászonkötésű, német gyártmányú (John J. Moser Berlin), gazdagon díszített fém persely "Nagykőrösi Közgazdasági Bank Részvénytársaság - Takarékbetét" felirattal, hátoldalán a Hiszekegy szövegével, a kulcsa hiányzik, de kinyitható
1105210
11311
238
Flea Market
2 db játékkártya: Budapesti séták, Madárkvartett, saját dobozaikban (az egyik sérült) + cca 1964 új filmeket reklámozó érdekes papírlegyező 1105402
11312
238
Flea Market
9 db különféle dekoratív fém komód- és szekrényszerelék: zárak, zártakaró, rézveret, stb.
1105014
11313
238
Flea Market
Keleti életképes, dekoratív lakkozott fadoboz, gyöngyházból készült figurális rátéttel, kis sérülésekkel, d: 12,5 cm
998630
11314
238
Flea Market
Kis barkács készlet: 1 db zollstock, bicska, 5 fejes csavarhúzó
1102473
11316
238
Flea Market
Bőr pénztárca újszerű állapotban / Leather valet 1102491
11317
238
Flea Market
Régi körző + logarléc bőr tokban
1102019
11318
238
Flea Market
Princessas, Pharao 2 db cigarettás fémdoboz / Metal cigarette boxes 1102500
11319
238
Flea Market
1069492
11320
238
Flea Market
Buffard Wanderkocher Piccolo mobil fém "főzőlap", hozzávaló gyújtótablettával, leírással, saját dobozában
1075589
11321
238
Flea Market
6 db klf pipa szipka nélkül, többsége jelzett, 5×7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF