Flohmarkt

Zahl der Lose: 320

Régi lehallgató(?) mikrofon, vezetékkel, csatlakozóval
11309.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyvalakú, vászonkötésű, német gyártmányú (John J. Moser Berlin), gazdagon díszített fém persely "Nagykőrösi Közgazdasági Bank Részvénytársaság - Takarékbetét" felirattal, hátoldalán a Hiszekegy szövegével, a kulcsa hiányzik, de kinyitható
11310.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db játékkártya: Budapesti séták, Madárkvartett, saját dobozaikban (az egyik sérült) + cca 1964 új filmeket reklámozó érdekes papírlegyező
11311.

Rufpreis:
1 000 HUF

9 db különféle dekoratív fém komód- és szekrényszerelék: zárak, zártakaró, rézveret, stb.
11312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keleti életképes, dekoratív lakkozott fadoboz, gyöngyházból készült figurális rátéttel, kis sérülésekkel, d: 12,5 cm
11313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis barkács készlet: 1 db zollstock, bicska, 5 fejes csavarhúzó
11314.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bőr pénztárca újszerű állapotban / Leather valet
11316.

Rufpreis:
800 HUF
10

Régi körző + logarléc bőr tokban
11317.

Rufpreis:
1 000 HUF

Princessas, Pharao 2 db cigarettás fémdoboz / Metal cigarette boxes
11318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisméretű citera 16 cm
11319.

Kisméretű citera 16 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Buffard Wanderkocher Piccolo mobil fém "főzőlap", hozzávaló gyújtótablettával, leírással, saját dobozában
11320.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db klf pipa szipka nélkül, többsége jelzett, 5×7 cm
11321.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF