Militaria

Zahl der Lose: 98

cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül", Leitner & litho emléklap, farostra kasírozva, üvegezett keretben, kis hiánnyal, 31x45 cm
12685.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1970 16 db fotó a vietnámi háborúról / 16 photos of the Vietnam war 25x19 cm
12688.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1937 Vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor tábornok összejövetelén készült felvétel a vendégekről, feliratozva, 17x23 cm
12689.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cca 1910 bajonett, sorszámozott:3TUO3797, fa markolat, fém hüvely, kopott, h:34,5 cm
12690.

Rufpreis:
6 000 HUF

12691.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

cca 1957-1983 Frederick Wenger által tervezett svájci bajonett, SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) típusú lőfegyverhez, jelzett (W+F V 232690), a penge élei mentén kicsit rozsdás, élezésre szorul, egyébként jó állapotban, saját bőrtokjában, pengehossz: 23,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm /  cca 1957-1983 Swiss bayonet made by Frederick Wenger, for SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) type rifles, signed (W+F V 232690), with some rust marks along the edges, need to be sharpened, otherwise in a good condition, in its own leather scabbard, blade length: 23,5 cm, full length: 36,5 cm
12692.

cca 1957-1983 Frederick Wenger által tervezett svájci bajonett, SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) típusú lőfegyverhez, jelzett (W+F V 232690), a penge élei mentén kicsit rozsdás, élezésre szorul, egyébként jó állapotban, saját bőrtokjában, pengehossz: 23,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm /

cca 1957-1983 Swiss bayonet made by Frederick Wenger, for SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) type rifles, signed (W+F V 232690), with some rust marks along the edges, need to be sharpened, otherwise in a good condition, in its own leather scabbard, blade length: 23,5 cm, full length: 36,5 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sorszámozott (2488) második világháborús bajonett, jó állapotban, h:38,5 cm /  WWII bayonet with number (2488), in a good condition, l: 38,5 cm
12693.

Sorszámozott (2488) második világháborús bajonett, jó állapotban, h:38,5 cm /

WWII bayonet with number (2488), in a good condition, l: 38,5 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1974 Battonyától Nemesmedvesig. Magyarország felszabadításának képes krónikája. Összeáll. Tóth Sándor és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Folytatólagosan: Hazát építő ifjúság. Összeáll.: Gál Lajos és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Bőséges képanyaggal, újságrészletekkel, térképpel.
12694.

Rufpreis:
800 HUF

1915 A Magyar Királyi Honvéd Tartalékos Tiszti Iskola hallgatóinak tablója 40x30 cm keretben
12695.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kriegs Karte. Westl. Kriegs-Schauplatz. 1:2 850 000, Die Militar. Ereignisse v. 29. nov. 1915- 9. dez. 1918. 155 stück. Fehlen 2 stück. (153, 159)./  I Világháborús térképek, 155db ( 1915. nov.- 1918 dec.)amelyek heti rendszerességgel tudósítanak a hadállásról. / War Karte (155 pieces)  29. nov. 1915- 9. dez. 1918. missed 2 number. 63x 35 cm
12696.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

1930 Meghívó a M. kir. Honvéd Gyalogezred önkéntesei által rendezett bálra
12697.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dísz tantó, japán tőr, díszes keresztvassal, gazdagon díszített hüvellyel, kicsit laza markolattal, pengehossz: 30,5 cm, teljes hossz: 45 cm /  Honorary tanto Japanese sword with ornated crossguard and scabbard, with a bit loose hilt, blade length: 30,5 cm, full length: 45 cm
12698.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF