Keramiken

Zahl der Lose: 42

Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
11090.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
11091.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Népi motívumos, dekoratív, kakast formázó kerámia plakett, "A. L." jelzéssel, 11,5×6 cm
11092.

Rufpreis:
800 HUF

Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
11093.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11094.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

"From Cyprus with love" feliratú dekoratív hamutartó, jelzés nélkül, hibátlan, 14,5×8×2 cm
11095.

Rufpreis:
800 HUF

Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
11096.

Rufpreis:
800 HUF

Furulyás kisfiú, népi motívumos, falra akasztható kerámia dísztárgy, jelzés nélkül, m: 33 cm
11097.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db Alföldi porcelán korsó (Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm + Áttört kerámia dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d: 25cm
11098.

Rufpreis:
1 000 HUF

11099.

Rufpreis:
800 HUF

Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
11100.

Rufpreis:
800 HUF

Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
11101.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF