Keramiken Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1097555
11090
237
Art-ceramics
Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
1042994
11091
237
100
Art-ceramics
"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
1043008
11092
237
Art-ceramics
Népi motívumos, dekoratív, kakast formázó kerámia plakett, "A. L." jelzéssel, 11,5×6 cm 906293
11093
237
100
Art-ceramics
Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
935515
11094
237
100
Art-ceramics
Cilinder kalapos kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett (Hummel copy!), kopott, m:13 cm
1054581
11095
237
Art-ceramics
"From Cyprus with love" feliratú dekoratív hamutartó, jelzés nélkül, hibátlan, 14,5×8×2 cm 1054580
11096
237
Art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
1054411
11097
237
Art-ceramics
Furulyás kisfiú, népi motívumos, falra akasztható kerámia dísztárgy, jelzés nélkül, m: 33 cm 1097235
11098
237
Art-ceramics
2 db Alföldi porcelán korsó (Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm + Áttört kerámia dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d: 25cm
1013769
11099
237
Art-ceramics
Hardtmuth fali tányér, kézzel festett, jelzett,kisebb kopás nyomokkal, d:29cm
1006097
11100
237
Art-ceramics
Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
1013784
11101
237
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF