Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 46

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gimes Imre dr.:Soproni Útikalauz. Sopron, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Illusztrált kiadói papír kötésben. + Sopron Térkép utcajegyzékkel, 33x46cm
13070.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó István dr. (szerk.): Panoráma Utikönyvek. III. Velence és a Lidó. Képekkel és két térképmelléklettel. Budapest-Wien, Venezeia, é.n., Panoráma kiadása. Kiadói papír kötésben.
13071.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cséplő Ernő(szerk.): Balaton. A Balatoni Szövetség Kalauza. Ötödik kiadás. Balatonfüred, 1929, Balatoni Szövetség. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
13072.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ávédik Félix: Északi rokonainknál és barátainknál. Az előszót írta Pekár Gyula. Bp., 1927, Belügymin. Kisérleti ny. 123 p. Korabeli félvászon kötésben.
13073.

Rufpreis:
3 000 HUF

13074.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány.  Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
13075.

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány. Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974.
Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.

Rufpreis:
1 400 HUF

13076.

Rufpreis:
1 000 HUF

13077.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
13078.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger. (1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban
13079.

Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger.
(1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban

Rufpreis:
4 000 HUF

13080.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF