Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 147

Gács Lajos (1905-1981) ~1940. "KAC - Kolozsvári Atlétikai Club" Br emlékérem (39,5mm) T:2
30544.

Rufpreis:
2 000 HUF

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem (34,5mm) T:2
30545.

Rufpreis:
1 200 HUF

30546.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halmágyi István (1897-1987) 1959. "Louis Barille emlékérem 1809-1959 / Vakok és csökkentlátóak szövetsége" ezüstözött Br emlékérem (36mm) T:2,2-
30547.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hetés György (1921-1998) DN "Nadler Herbert 1883-1951" Br plakett (63mm) T:2
30548.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2
30549.

Rufpreis:
800 HUF

Jármai Gábor DN "Nehézipari Minisztérium" Br plakett (88mm) T:2
30550.

Rufpreis:
1 800 HUF

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:3 ph. Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (53mm) C:F edge error HP 284.
30551.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:3 ph.
Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (53mm) C:F edge error
HP 284.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kampfl József (1939-) 1982. "Magyar Gastroenterologiai Társaság" Br plakett (114mm) T:2
30552.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30553.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1922. "Budapesti Építők S.C." Br emlékérem (60mm) T:2
30554.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Gerelyhajítás" Br emlékplakett mesterjegy nélkül (90mm) T:2
30555.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF