Foto Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1073899
12442
235
Photo
1948 Bp., Ismeretlen énekkart ábrázoló fotó, Fotó Favorit, hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzett, 18x12 cm
1072915
12443
235
Photo
1970 20 kép az újkori magyar történelemből, megjelent Magyarország felszabadulása 25. évfordulója alkalmából, leporelló, 18x13 cm
1010262
12444
235
Photo
cca 1910 Román? népviseletes hölgy / Women in Romanian folkwear 12x25 cm
1019500
12445
235
Photo
cca 1860-1890 Családi portrék a múltszázad fordulójáról, nagy méretű, keményhátú kabinet fotók, 5db,mind más külföldi műtermekből: Newman (New York), Simacek (Husovice), Brauner (Zagreb), Svircevic (Essegg), Streliskij (Pozsony), különböző minőségben ill., méretben
1077420
12446
235
Photo
1953 Budapesti Bástya-Bp. Honvéd atlétikai Békekupaverseny: férfi 100m, jelzett, verzón feliratozva, 13x18cm
1077396
12447
235
Photo
Kerékpáros fotók 2db, az egyik verzón feliratozva, cca 12x18cm, +2db nyomtatvány, 10x15cm, 9x13cm
1077380
12448
235
Photo
1956 Walter Meier 1958-as atlétikai Európa-bajnokság Tízpróba 3. helyezettje korabeli fotó, verzón feliratozva, 18x13cm 1076374
12449
235
Photo
1984 Fejér Gábor: Maxim varieté 10x23 cm
1071839
12450
235
Photo
cca 1890 Divald Károly (Eperjes) műtermében készült családi fénykép, 14,5x10 cm, karton 24x18 cm 1071831
12451
235
Photo
cca 1960 Munkásőrök, 18x21,5 cm
1071911
12452
235
Photo
1908 Weisz Hugó (Arad): Anya gyermekével, 10,5x15,5 cm, karton 17x22,5 cm 1077503
12453
235
Photo
Artistica Fotó: Déry Tibor és zenekara, korabeli fotó, jelzett, apró hibával, 18x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF