Foto

Zahl der Lose: 446

1948 Bp., Ismeretlen énekkart ábrázoló fotó, Fotó Favorit, hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzett, 18x12 cm
12442.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 20 kép az újkori magyar történelemből, megjelent Magyarország felszabadulása 25. évfordulója alkalmából, leporelló, 18x13 cm
12443.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Román? népviseletes hölgy / Women in Romanian folkwear 12x25 cm
12444.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1860-1890 Családi portrék a múltszázad fordulójáról, nagy méretű, keményhátú kabinet fotók, 5db,mind más külföldi műtermekből: Newman (New York), Simacek (Husovice), Brauner (Zagreb), Svircevic (Essegg), Streliskij (Pozsony),  különböző minőségben ill., méretben
12445.

Rufpreis:
1 600 HUF

1953 Budapesti Bástya-Bp. Honvéd atlétikai Békekupaverseny: férfi 100m, jelzett, verzón feliratozva, 13x18cm
12446.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kerékpáros fotók 2db, az egyik verzón feliratozva, cca 12x18cm, +2db nyomtatvány, 10x15cm, 9x13cm
12447.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 Walter Meier 1958-as atlétikai Európa-bajnokság Tízpróba 3. helyezettje korabeli fotó, verzón feliratozva, 18x13cm
12448.

Rufpreis:
1 400 HUF

1984 Fejér Gábor: Maxim varieté 10x23 cm
12449.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1890 Divald Károly (Eperjes) műtermében készült családi fénykép, 14,5x10 cm, karton 24x18 cm
12450.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960 Munkásőrök, 18x21,5 cm
12451.

Rufpreis:
1 400 HUF

1908 Weisz Hugó (Arad): Anya gyermekével, 10,5x15,5 cm, karton 17x22,5 cm
12452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Artistica Fotó: Déry Tibor és zenekara, korabeli fotó, jelzett, apró hibával, 18x24cm
12453.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF