Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1895 Sorsolási értesítő Erdélyi Bank és Takarékpénztár Részvény Társaság, Kolozsvár, 12x9cm
12724.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896 Budapest székesfőváros tervrajza és útmutatója, tartalmazza a székesfőváros térképét és az ezredéves országos kiállítás látképét, kissé szakadt, 49x60 cm
12725.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1898-1904 Természettudományi közlöny 14 db száma. Általában jó állapotban.
12726.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1899 Blumen von Oelberg. Préselt virág-kompozíció, emlék jeruzsálemi útról, hátulján feljegyzéssel.
12727.

Rufpreis:
800 HUF

Gátfalvi Samu: Száznegyven év. Visszapillantás a székelykeresztúri Unitárius  Gimnázium 140 éves multjára. + Boros György (szerk.): A székely-kereszturi Unitárius Zsinat Emléke. Kolozsvárt, 1899, Gámán János örököse.
12728.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 A Balatonfüredi fürdőintézet reklámlapja a Balatontavi Gőzhajózási Rt menetrendjével (restaurált) 38x20 cm
12729.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Verona 12 lapos leporello füzet  /Verona Leporello with 12 pictures
12730.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Velence, Hotel d'Italie et Bauer - Bauer Grünwald Hotel 22 lapos laporello füzet. / Leporello boooklet with Italian Hotel, 22 picures (parted) in linen binding
12731.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /  cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.
12732.

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1940 Húsvéti üdvözlőlap a Szent Sír fényképével, valamint belül préselt szentföldi virággal.
12733.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 Roma leporello 32 képpel / Laporello with 32 pictures
12734.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Arnould de Vuez: Vízözön. Színes nyomat, akasztóval, 21×28 cm
12735.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF