Drucksachen Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1025847
12940
235
Printed Materials
1988 Pierre Batillot: Vízi tündér, finoman erotikus nyomtatvány, jelzett, 15x10cm / 1988 Pierre Batillot: Water fairy, erotic print, sigend, 15x10cm
1042509
12941
235
Printed Materials
cca 1990 A lovasi Szakall család nemesi címere, korábbi kiadvány alapján készült modern nyomat, 29,5×21 cm
855742
12942
235
6500
Printed Materials
2003 Dr. Erdő Péter prímás, Esztergom-Budapesti érsek ünnepélyes beiktatása emlékére kiadott emléklap és rézkarc igényes borítóban, kissé megviselt állapotban
855763
12943
235
Printed Materials
2009/2010 UEFA Bajnokok ligája statisztikai kézikönyv - szezon csapatainak képes ismertetője és statisztikái bontatlan állapotban / Statistics of the Champions league in unopened state
838498
12944
235
Printed Materials
Régi karácsonyi üdvözlőkártyák, 10 db
971820
12945
235
Printed Materials
Ferenc József császár litho kép / Emperor Franz Joseph litho image 14x8 cm
1057921
12946
235
Printed Materials
III. Lajos (1845-1921), bajor királyi herceg, 1912–13 között Bajorország régense, majd 1913–18-ig a Bajor Királyság utolsó uralkodója. Litho, 11x8cm/ III. Louis (1845-1921), Bavarian Crown Prince, litho
994373
12947
235
Printed Materials
Weingut St. Croix Longerville fejléces levélpapír / letter
747044
12948
235
Printed Materials
Tündérvásár Nagy-Magyarországért közel 100 db kártya hazai műemlékek, híres épületek képes ismertető kártyái. Közel 100 db.
1077010
12949
235
Printed Materials
Nagy ex libris tétel, különböző minőségben és méretben, 10db 986533
12950
235
Printed Materials
13 db fénynyomat 19-20. századi neves magyar írókról, költőkről (pl. Ady Endre, Kosztolányi Dezső, Szomory Dezső, Tömörkény István, stb.), különböző méretben 402561
12951
235
Printed Materials
5 db filmplakát a rákospalotai Béke moziból 30x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF