1939 Magyar Statisztikai Zsebkönyv. VIII. évf. Szerk.: Mike Gyula. Bp., 1939, M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Papírkötésben, az előzéklap kijár, egyébként jó állapotban.
1939 Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1939. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1939 Ajánlva mindenkinek, aki szereti a hazáját. Levente dalok. Szövegét és zenéjét szerezte Brenner Tivadar a K. cs. k. tulajdonosa 1914-1920 hadifogoly. Számos nótával különféle témákban (leventedalok, iskolai leventedalok, vegyes dalok), összesen 16 p.
cca 1939-1944 24 db különféle háború előtti folyóirat és újság (pl. Tolnai Világlapja, Pesti Napló, cserkész újságok, Légoltalmi Közlöny, Képes tábori újság, stb.) több száma, vegyes témákban: cserkész, aktuális hírek, képek, illusztrációk, érdekes cikkek a háború eseményeiről
1939 Bp., A Csallóköztől Kárpátaljáig, a visszatért magyar föld, az Idegenforgalmi Újságírók Egyesületének kiadása fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel, 64p