https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 46

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner.  Kiadói egészbőr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.
1
13200.

CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára.
Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner. Kiadói egészbőr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.
1
13201.

Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
1
13202.

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben
1
13203.

Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13204.

Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm
1
13205.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Didon P.: Jézus Krisztus. Fordították: Kiss János és Sulyok István. 1–2. kötet. Bp. 1892. Kiss János. Pallas ny. 516p. 1t. (A jeruzsálemi templom tervrajza, Jézus Krisztus idejében); 452p. 1 térkép (kihajtható, Palesztina) 2 t. Kiadói festett, dúsan aranyozott, aranymetszett (Gottermayer) kötésben.
1
13206.

Didon P.: Jézus Krisztus. Fordították: Kiss János és Sulyok István. 1–2. kötet. Bp. 1892. Kiss János. Pallas ny. 516p. 1t. (A jeruzsálemi templom tervrajza, Jézus Krisztus idejében); 452p. 1 térkép (kihajtható, Palesztina) 2 t. Kiadói festett, dúsan aranyozott, aranymetszett (Gottermayer) kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.
1
13207.

Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.
1
13208.

Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
1
13209.

Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
1
13210.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
1
13211.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse