https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 110

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet,  egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1
13060.

Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
13061.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
1
13062.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
1
13063.

alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben
1
13064.

Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.
1
13065.

Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy, vegyes könyv tétel: kb. 15 db könyv, 6db térkép, és kb. 12 modern nyomat
1
13066.

Nagy, vegyes könyv tétel: kb. 15 db könyv, 6db térkép, és kb. 12 modern nyomat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., é. n., Anthenaeum, 3. népies kiad. Kicsit kopott félműbőr kötésben.
1
13067.

Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., é. n., Anthenaeum, 3. népies kiad. Kicsit kopott félműbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
1
13068.

Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petőfi Sándor összes költeményei. eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított, uj népies kiadás egy kötetben a öltő arczképével. Budapest, é.n., Athenaeum. Tulajdonosi jegyzetekkel. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
1
13070.

Petőfi Sándor összes költeményei. eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított, uj népies kiadás egy kötetben a öltő arczképével. Budapest, é.n., Athenaeum. Tulajdonosi jegyzetekkel. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
1
13071.

Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
1
13072.

Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse