Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

Somosy János: A hittan első vonásai. Sárospatak, 1843, Nádaskay András. Későbbi félbőr kötésben.
12859.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die gute Sache der heiligen Schrift alten und neuen Testaments enthaltenen Göttlichen Öffenbarung. 1. köt. Königsberg, 1764, Hartung. Kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12860.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szathmáry Jó'sef: Egynéhány nevezetes egyházi beszédek. Sáros- Patakon, 1821, Nádaskay András. Modern félvászon kötésben.
12861.

Rufpreis:
3 000 HUF

12862.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thomae Kempis de Imitatione. Libri IV. Budae, 1832, Universitatis Hungaricae. Viseltes karton kötésben.
12863.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
12864.

Rufpreis:
1 000 HUF

12865.

Rufpreis:
1 000 HUF

12866.

Rufpreis:
3 000 HUF

12867.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerevich Tibor, Lepold Antal, Zsembery István (szerk.): Magyar Katolikus almanach III. évfolyam 1929. Budapest, 1929, Stephaneum.  Újrakötve egészvászon kötésben.
12868.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csáky Miklós: Tripartita tuba catechetica, id est explicatio doctrinae Christianae. Pars III. de septem sacramentis. Kassa, 1740, Typis academicis Societatis Jesu. Kicsit laza, szakadozott kartonált papírkötésben.
12870.

Rufpreis:
2 000 HUF

12871.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF