Ungarische und Ausländische Banknoten Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1203340
30063
23
280000
Hungarian and foreign banknotes
Numismatik
1900. 20K T:III szép papír, kis kézi vágás nyom Hungary 1900. 20 Korona C:F nice paper, small cut mark Adamo K15
1190201
30064
23
Numismatik
1912. 100K (2x) sorszámkövetők, mindkettő piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:I,I- Hungary 1912. 100 Korona (2x) sequential serials, both with red "MAGYARORSZÁG" overprint C:UNC,AU 1202259
30065
23
30000
Numismatik
1914. 50K (3x) sorszámkövetők T:I-,II Hungary 1914. 50 Korona (3x) sequenteial serials C:AU,XF Adamo K24 1203419
30066
23
Numismatik
1918. 25K "3109" 3mm, hullámos hátlappal T:I- Hungary 1918. 25 Korona "3109" 3mm, with wavy back C:AU Adamo K22/3 1195525
30067
23
30000
Numismatik
1919. augusztus 9. 10K T:I- hajtatlan, sarokkopás és hajlás Hungary 09.08.1919. 10 Korona C:AU unfolded, corner wear and bend Adamo K13 1204463
30068
23
15000
Numismatik
1920. 1K (97x) benne 94db sorszámkövető, valamint egy sérült eredeti banki kötegelő T:I,I- Hungary 1920. 1 Korona (97x) between them 94pcs of sequential serials, and with a damaged banknote wrapper C:UNC,AU Adamo K4 1201736
30069
23
Numismatik
1920. 50K (2x) sorszámkövetők T:I,I- Hungary 1920. 50 Korona (2x) sequential serials C:UNC,AU Adamo K25 1201723
30070
23
Numismatik
1920. 100K (2x) sorszámkövetők T:I,I- Hungary 1920. 100 Korona (2x) sequential serials C:UNC,AU Adamo K29 1138098
30071
23
15000
Numismatik
1920. 1000K barna sorozat- és sorszámmal T:I-,II szép papír Hungary 1000 Korona with brown serial number C:AU,XF nice paper Adamo K36+ 1201698
30072
23
Numismatik
1923. 100K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" számozás nélkül + 500K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" + 1000K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:I,II(csak a 100K) Hungary 1923. 100 Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" without serial number + 500 Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" + 1000 Korona "T.W." C:UNC,XF(only 100 Korona) Adamo K30/1; K34; K37/1 1162716
30073
23
24000
Numismatik
1923. 10.000K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III szép papír Hungary 1923. 10.000 Korona with "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" overprint, without printer's mark C:F nice paper Adamo K42/2B 1162763
30074
23
120000
Numismatik
1923. 100.000K "Orell Füssli Zürich", "MINTA" perforcióval, barna "000" számozással T:II Hungary 1923. 100.000 Korona "Orell Füssli Zürich", "MINTA" perforated, brown "000" serial number C:XF Adamo K46M1avar. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF