1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.
1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
1913- Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede, Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.