Foto

Zahl der Lose: 393

1974 Divatáru Nagykereskedelmi Vállalat szokatlan árukínálata, reklámfotó a Lektorátus pecsétjével, 24x18 cm
12356.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 A budapesti Szállodás és Vendéglős Szakirányú Iskola továbbképző tanfolyamának hallgatói, csoportkép felirattal, 17x23 cm
12357.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Paltinotypia Némethi József debreceni fényképész műterméből, 14x10 cm, karton (sarka törött) 25x17 cm
12358.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890 Vasúttörténeti lelet, 16 kg súlyú fotóalbum, benne ötszáznál több, - a Roessemann és Kühnemann Vasgyár által gyártott - vasúttechnikai berendezés és jármű kfl méretű fényképe, a fotók 90 százaléka sértetlen, az album restaurálásra szorul, alsó szélét víz érte, 48x35x15 cm, érdemes megnézni, mert ilyen gyűjtemény igazán ritkán bukkan elő / 1890 Huge photo collection with more than 500 photos regarding railways, railway-stations, locomotives fabricated by the Roessemann and Kühnemann iron factory. Weighs more than 16kg. Unique photo lot
12359.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
10

cca 1970-1990 Főtaxis események, karambolok, gépkocsi sérülések és egyéb események negatívgyűjteménye, 36 kisfilmes dobozban ezernél több felvétel, a negatívok mérete 24x36 mm, többnyire tekercsben, vágatlanul, némelyikhez adatok is.
12360.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Soproni fotóalbum (2db) jó minőségi képekkel, igényes, szép állapotú vászonkötésben. cca 70db fénykép, 5x5cm
12361.

Rufpreis:
10 000 HUF

Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Gévay Kozmata, Auerlich stb.
12362.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Kozmata, Ellinger, Luckhardt,Veress stb.
12363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi, bakelit borításos fotóalbum / vintage photo album 19x25 cm
12364.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1960 kb. 99 db fénykép, 3 doboz üvegnegatív (kb. 29 db) + 1 doboz filmnegatív (kb. 60 db), különféle méretben
12365.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Alexander de Sved operaénekes 3 db fotó / 3 photos 18x24 cm
12366.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db dedikált színészfotó Lucien és Kissling aláírásokkal / 2 autograph signed photos 21x26 cm
12367.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF