Flohmarkt Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
991314
11371
225
Flea Market
994610
11372
225
Flea Market
MT és Szot Vörös Vándorzászlóval kitűntetett élüzem. Szövetborítású retro jegyzettömb és tartó 15x16 cm
989046
11373
225
Flea Market
Régi, aranyozott, bőr borítású fadoboz, a hozzá tartozó kulccsal, 18×10×6,5 cm 985976
11374
225
Flea Market
Vegyes horgász tétel: mérleg, rendező doboz, aromák (rabló, süllő, ponty), Sticky Grain, damil 10-es, és egyéb apróságok. 971450
11375
225
Flea Market
Asztali tintatartó szett, gyöngyház berakásokkal, apró kopásnyomokkal, 31,5×18×8 cm
971402
11376
225
2200
Flea Market
Gazdagon díszített puttós fa keretes kézi tükör, kis lepattanásokkal, kopásnyomokkal, h: 38 cm 971547
11377
225
Flea Market
Afrikai, fából faragott szobor, m: 44 cm / African carved wooden sculpture 991585
11378
225
Flea Market
2 db szovjet teás csésze üvegbetét nélkül, jelzett, d: 6,5 cm
994627
11379
225
Flea Market
XX. sz. eleje: Konyhai gépek 5 db. Fa és fémnyelvű tésztavágók. Dover Pattern Improved Habverő. 993818
11380
225
Flea Market
Kártya tétel, benne: Pajzán ötletek, Sportautók kártya, magyar kártya (ebből 1 bontatlan csomag), Francia kártya, Verdák kártya, Die ganze Woche, összesen 9 pakli
989435
11381
225
Flea Market
Matricás dísztányér a Walesi herceg és Lady Diana esküvőjének emlékére 1981. Saját dobozában. d:25cm / Decorative plates of the Marrige of H:R:H: The Prince of Wales and Lady Diana Spencer. St. Pauls's Cathedral 29 july 1981, d:25cm 989267
11382
225
Flea Market
1920-1940 Posseidon és puttóval díszített üveg ékszeres dobozka, ornamentális, kövekkel kirakott, réz oldalsó rész. Fedő sarkai sérültek, 3 db kő hiányzik. 5x9x5,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF