https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 39

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
1
19024.

Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g
1
19025.

Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) nyelű villa és kés, két különböző monogrammal, megviselt állapotban, jelzett, br. 185 g
1
19027.

Ezüst (Ag.) nyelű villa és kés, két különböző monogrammal, megviselt állapotban, jelzett, br. 185 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
1
19029.

Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bachruch ezüst (Ag.) serleg, jelzett, jó állapotban, m:37 cm, nettó:1580 g / Silver pot
1
19030.

Bachruch ezüst (Ag.) serleg, jelzett, jó állapotban, m:37 cm, nettó:1580 g / Silver pot

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) kupa "XI. Deutsches Bundesschiesse 1894" felirattal, jelzett, m:22,5 cm, nettó:317 g/ Silver shooting pokal, marked Sauerwein 800, XI. Deutsches Bundesschiessen, Mainz, 1894, excellent condition
1
19031.

Ezüst (Ag.) kupa "XI. Deutsches Bundesschiesse 1894" felirattal, jelzett, m:22,5 cm, nettó:317 g/ Silver shooting pokal, marked Sauerwein 800, XI. Deutsches Bundesschiessen, Mainz, 1894, excellent condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
1
19032.

Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1980 Tudor márkájú (Rolex) 14 karátos női arany karóra, arany szíjjal, jelzett felhúzókoronával, dísztokban, eredeti számlával, elemmel / cca 1980 Vintage solid 14 C gold wristwatch by Tudor, in leather case with purchase invoice br: 31,92g
1
19033.

cca 1980 Tudor márkájú (Rolex) 14 karátos női arany karóra, arany szíjjal, jelzett felhúzókoronával, dísztokban, eredeti számlával, elemmel / cca 1980 Vintage solid 14 C gold wristwatch by Tudor, in leather case with purchase invoice br: 31,92g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14 K arany tokos, fedeles francia Remontoir zsebóra. Nem működik, mutatók, üveg hiányzik. Tiszta arany súly kb 12 g / 14 C golden pocket watch. Needs repair, some parts missing. Net gold weight cca 12g
1
19034.

14 K arany tokos, fedeles francia Remontoir zsebóra. Nem működik, mutatók, üveg hiányzik. Tiszta arany súly kb 12 g / 14 C golden pocket watch. Needs repair, some parts missing. Net gold weight cca 12g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19035.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr
1
19036.

Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém,  osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.
1
19037.

Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse