https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 39
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
926223
19024
224
0
18000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
Das Lot is nicht erreichbar
947425
19025
224
0
10000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g 979312
19027
224
0
1200
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) nyelű villa és kés, két különböző monogrammal, megviselt állapotban, jelzett, br. 185 g 771698
19029
224
0
28000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box 940522
19030
224
0
220000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Bachruch ezüst (Ag.) serleg, jelzett, jó állapotban, m:37 cm, nettó:1580 g / Silver pot 912426
19031
224
0
140000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) kupa "XI. Deutsches Bundesschiesse 1894" felirattal, jelzett, m:22,5 cm, nettó:317 g/ Silver shooting pokal, marked Sauerwein 800, XI. Deutsches Bundesschiessen, Mainz, 1894, excellent condition 924227
19032
224
0
220000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
Das Lot is nicht erreichbar
978895
19033
224
0
200000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 Tudor márkájú (Rolex) 14 karátos női arany karóra, arany szíjjal, jelzett felhúzókoronával, dísztokban, eredeti számlával, elemmel / cca 1980 Vintage solid 14 C gold wristwatch by Tudor, in leather case with purchase invoice br: 31,92g 899256
19034
224
0
70000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
14 K arany tokos, fedeles francia Remontoir zsebóra. Nem működik, mutatók, üveg hiányzik. Tiszta arany súly kb 12 g / 14 C golden pocket watch. Needs repair, some parts missing. Net gold weight cca 12g 926091
19035
224
0
22000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
Das Lot is nicht erreichbar
980637
19036
224
0
50000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr
Das Lot is nicht erreichbar
977431
19037
224
0
28000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse