Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 172

Fonyódi Kálmán (1936-):Fonyódi házunk. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm
10050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Görög Rezső (1930-): Falu részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10051.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gross Arnold (1929-): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm
10052.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Formák. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×11 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Gáborffy jelzéssel: Falu széle. Olaj, karton, antik keretben, 55×65 cm
10054.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hasz jelzéssel: Jézus és a szamár. Olaj, vászon, 50×40 cm
10055.

Rufpreis:
800 HUF

Hencze Tamás (1938-): Apolló. Monotípia, jelzés nélkül, 32x27 cm
10056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heyer jelzéssel: Foxi. Olaj, vászon, keretben, 24×33 cm
10057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Tánc. Rézkarc, papír, jelzett, 23×32 cm
10058.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horler Ferencz (?-?): Parlament. Tus, papír, üvegezett keretben, 14×21 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

Peter F. Hosokawa: 4 db ex libris, színezett fametszet, papír, különböző méretekben
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ilnitzky jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, 24×34 cm
10061.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF