Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
964244
10050
222
Fonyódi Kálmán (1936-):Fonyódi házunk. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm
943610
10051
222
Görög Rezső (1930-): Falu részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
959709
10052
222
Gross Arnold (1929-): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm 964169
10053
222
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Formák. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×11 cm 957929
10054
222
Gáborffy jelzéssel: Falu széle. Olaj, karton, antik keretben, 55×65 cm
955224
10055
222
Hasz jelzéssel: Jézus és a szamár. Olaj, vászon, 50×40 cm 964147
10056
222
Hencze Tamás (1938-): Apolló. Monotípia, jelzés nélkül, 32x27 cm 963515
10057
222
Heyer jelzéssel: Foxi. Olaj, vászon, keretben, 24×33 cm 965703
10058
222
Hincz Gyula (1904-1986): Tánc. Rézkarc, papír, jelzett, 23×32 cm 958101
10059
222
Horler Ferencz (?-?): Parlament. Tus, papír, üvegezett keretben, 14×21 cm 965819
10060
222
Peter F. Hosokawa: 4 db ex libris, színezett fametszet, papír, különböző méretekben 960704
10061
222
Ilnitzky jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, 24×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF