Drucksachen

Zahl der Lose: 216

cca 1880 3 db német nyelvű csillagászati acél metszet: 1. a Hold térképe, 2. a Nap, a Hold, a Naprendszer bolygóinak és 19. századi üstökösészlelések (Donati-, Halley-üstökös, 1811-es nagy üstökös) képe, 3. a déli félgömb csillagtérképe csillaghalmazok, ill. csillagködök képével. Verlag von F. A. Brockhaus, Lipcse.
12542.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 11 db német nyelvű mechanikai-gépészeti témájú acélmetszet. Verlag von F. A. Brockhaus, Lipcse.
12543.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1880 Die Völker der Erde - A Föld népei és öltözködésük, litho leporello, 16p
12544.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880 Gottes Wort bleibt ewig bibliaidézeteket tartalmazó kis litho füzetecske / cca 1890 Litho booklet containing Bible-quotes 10x8 cm
12545.

Rufpreis:
800 HUF

1882-1884 a Világkrónika, a Vasárnapi Újság, a Politikai Újdonságok és a Képes Néplap mellékletének 13 száma korabeli aktuális hírekkel, érdekes írásokkal, folytatásos regényekkel
12546.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kodály Zoltán (1882-1967): Facsimile dokumentumok mappa a FSZEK gyűjteményéből.
12547.

Rufpreis:
1 400 HUF

1887 Schwedischer Tambour. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Tambour from Sweden. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12548.

Rufpreis:
1 000 HUF

1887 Karl V., deutscher Kaiser. Um 1545. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Karl V. German Emperor. About 1545. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12549.

Rufpreis:
1 000 HUF

1887 Indischer Lanzentráger. XV. Jahrhundert. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Lance carrier. XV. century. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12550.

Rufpreis:
1 000 HUF

1887 Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse von Brandenburg. (Kostum des Hosenband-Ordens). Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse from Brandenburg. (Costume of the Garter Order ). Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Persicher Krieger. XV. Jahrhundert. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm  / Warrior from Iran. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12552.

Rufpreis:
1 000 HUF

1887 Scheibenschütze. Ende des Jahres XVI. Jahrhunderts. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Washers protecter from end of XVI. century. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12553.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF