cca 1880 3 db német nyelvű csillagászati acél metszet: 1. a Hold térképe, 2. a Nap, a Hold, a Naprendszer bolygóinak és 19. századi üstökösészlelések (Donati-, Halley-üstökös, 1811-es nagy üstökös) képe, 3. a déli félgömb csillagtérképe csillaghalmazok, ill. csillagködök képével. Verlag von F. A. Brockhaus, Lipcse.
1882-1884 a Világkrónika, a Vasárnapi Újság, a Politikai Újdonságok és a Képes Néplap mellékletének 13 száma korabeli aktuális hírekkel, érdekes írásokkal, folytatásos regényekkel
1887 Schwedischer Tambour. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Tambour from Sweden. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Karl V., deutscher Kaiser. Um 1545. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Karl V. German Emperor. About 1545. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Indischer Lanzentráger. XV. Jahrhundert. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Lance carrier. XV. century. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse von Brandenburg. (Kostum des Hosenband-Ordens). Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse from Brandenburg. (Costume of the Garter Order ). Colored wood engraving. Signed on the engraving.
Persicher Krieger. XV. Jahrhundert. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Warrior from Iran. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Scheibenschütze. Ende des Jahres XVI. Jahrhunderts. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Washers protecter from end of XVI. century. Colored wood engraving. Signed on the engraving.