https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 27

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1952-1987 9 darabos vegyes bányászati tétel: különféle bányászathoz kapcsolódó könyvek, előadásjegyzetek, folyóiratszámok, szabályzatok; a Mérnöki Továbbképző Intézet, illetve az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség kiadványai.
1
12865.

1952-1987 9 darabos vegyes bányászati tétel: különféle bányászathoz kapcsolódó könyvek, előadásjegyzetek, folyóiratszámok, szabályzatok; a Mérnöki Továbbképző Intézet, illetve az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség kiadványai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség, 3. módosított kiadás
1
12866.

Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség, 3. módosított kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hirschler Imre dr.: A nők védelmében. 1958, A Magyar Vöröskereszt Kiadása. Az érintkezés élettana, a szeretkezés módja, tartama, gyakorisága stb. témák kifejtése.
1
12867.

Hirschler Imre dr.: A nők védelmében. 1958, A Magyar Vöröskereszt Kiadása. Az érintkezés élettana, a szeretkezés módja, tartama, gyakorisága stb. témák kifejtése.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
1
12868.

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült
1
12869.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Színes térképekkel,fényképekkel és sok illusztrációval gazdagítva, melyek  egy része 2 oldalas, kihajtható. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, hátsó gerincnél szétvált, sarkoknál kissé kopottas állapotban, borítója foltos, az egyik kihajtható illusztráció a hajtásnál szétvált.
1
12870.

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Színes térképekkel,fényképekkel és sok illusztrációval gazdagítva, melyek egy része 2 oldalas, kihajtható. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, hátsó gerincnél szétvált, sarkoknál kissé kopottas állapotban, borítója foltos, az egyik kihajtható illusztráció a hajtásnál szétvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Recska Endre: Fafeldolgozó vasszerszámok védjegyei. Bp., 2007. 358p. Több mint 1000 jellel
1
12871.

Recska Endre: Fafeldolgozó vasszerszámok védjegyei. Bp., 2007. 358p. Több mint 1000 jellel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói  kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
1
12872.

Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A szárazföldi rádiószolgálatokban használt nemzetközi jelzések kézikönyve és a nemzetközi rádiótávíróforgalom alapelvei. Segédlet. Összeáll.: Jókúthy Albert. Bp., 1941, Híradó Iskolaparancsnokság. Papírkötésben, jó állapotban.
1
12873.

A szárazföldi rádiószolgálatokban használt nemzetközi jelzések kézikönyve és a nemzetközi rádiótávíróforgalom alapelvei. Segédlet. Összeáll.: Jókúthy Albert. Bp., 1941, Híradó Iskolaparancsnokság. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.
1
12874.

Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dudichné Dr. Vendl Mária, Kocs Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 1935. Félműbőr kötésben, az elülső borító utólag ragasztva, helyenként foltos.
1
12875.

Dudichné Dr. Vendl Mária, Kocs Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 1935. Félműbőr kötésben, az elülső borító utólag ragasztva, helyenként foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
12876.

Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse