Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 38

Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált, egyébként jó állapotban.
12773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radnóti Aladár, Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Sok képel , illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben.
12774.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sédi Károly dr.: Velencei -tó. Bp., 1944, A Velencei-Tavi Országos Szövetség Kiadása. Papir kötésben. Hiányzik a fedőlap, gerinc nélkül.
12775.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Korona Országainak helységnévtára 1898. Szerk.: Jekelfalussy József. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Laza vászonkötésben, a gerince hiányzik, az első néhány lap kijár.
12776.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Magyar Korona Országainak helységnévtára 1882. Szerk.: Kollerffy Mihály, Jekelfalussy József. Bp., 1882, Athenaeum. Kopott, laza félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban.
12777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Konstantin dr.: Zirc története. Clairvaux-i Szent Bernát egyházdoktorrá avatásának százéves emlékezetére 1930-ban Szent Imre-esztendejében.  Aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel. Sok képpel illusztrált. Egy lap kijár, gerinc sarkon kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
12778.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ossendowski: A sivatag népe. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
12779.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ossendowski: A Szahara lelke. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12780.

Rufpreis:
1 600 HUF

12781.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mytery in Asia. Fordította Sajó Aladár. Bp., 1925, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12782.

Rufpreis:
1 600 HUF

12783.

Rufpreis:
3 000 HUF

12784.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF