Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 28

Váradi Antal: Színészhistóriák. Vidám és borús történetek a magyar színészvilágból. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság. Kiadói aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
12923.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A Magyar Grafikai Kérdések karácsonyi melléklete. Bp., 1946. Nyomdai Művészet Barátai
12924.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db francia művészeti album: Catalogue des objets d'art et d'ameublement. Szerk.: De Bar, B. et al. Párizs, 1913, Impremerie de l'art. Francia művészeti kiállítási katalógus sok képpel. Papírkötésben, a gerince itt-ott szakadozott, a kötés meglazult, egyébként jó állapotban. Felvágatlan példány!; De Lostalot, M. Alfred: Les arts du bois. Párizs, é. n., J. Rouam. 175 metszettel, aranyozott félbőr kötésben, a gerince kicsit szakadt, egyébként jó állapotban.
12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co. Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.
12926.

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co.
Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1965, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12927.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány András (szerk.: Magyar Reneszánsz. Budapest, 1940, K.J. Nyomda. Papir kötésben, viseletes fedő borítóval, egyébként jó állapotú.
12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések. Silver und Porzellan Marken. Pozsony, 2004. Magyar-német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.
12929.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

2 db művészeti könyv Németh János: Mai magyar művészet, Domanovszky György: Kántor Sándor. (lapok összeragadva)
12930.

Rufpreis:
1 000 HUF

12931.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lázár Béla dr. : Szinyei Merse Pál a pleinair festés előfutára. Bp., 1922, Athenaeum.Kiadói papír kötésben. A fedőlap leszakadt.
12932.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Béla (szerk.): A Balaton. Egry József Festményei. Keszthely, 1958, Révai Nyomda. Füzet papír kötésben.
12933.

Rufpreis:
800 HUF

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből
12934.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány!
Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF