Antik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
956451
11060
221
Antique
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt jelzett, apró csorbával, m:24,5 cm 762276
11061
221
Antique
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm
762131
11062
221
Antique
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm
864793
11063
221
Antique
Futó István (1970-): Antikolt rózsás gyertyatartó, kovácsoltvas, jelzett, hibátlan, 16×7 cm, m:6 cm 897230
11064
221
Antique
cca 1900 Finom bőr irattartó. Hozzá selyem betéttel / levelező mappa jó állapotban Bp., Kanitz C. és fiai jelzéssel 906879
11065
221
Antique
WMF szecessziós kosárka, üvegbetét hiányzik, jelzett, fém, m:25 cm/ Art noveau WMF basket, glass missing
951749
11066
221
32000
Antique
WMF Szüretelő fiú. Ezüstözött fém, jelzett / WMF Harvesting boy 13,5 cm
952755
11067
221
4600
Antique
Állat- és emberfejes faragott fa sétapálca, ezüst (Ag.) gyűrűvel, névre szólóan gravírozva, h: 92,5 cm
950316
11068
221
Antique
cca 1910 Antik, nagyméretű, zárható pénzkazetta kulccsal / Vintage cassa 35x25x20 cm 950326
11069
221
Antique
cca 1910 Antik fa ládika kulcs nélkül, sérülésekkel / Vintage cassa 20x25x10 cm
950329
11070
221
Antique
cca 1910 Antik fa ládika kulcs nélkül / Vintage cassa 20x25x12 cm
952768
11071
221
24000
Antique
Gallé jelzésű asztali lámpa, működik, sav maratott, hibátlan, m:62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF