Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
43601
2383
22
Ansichtskarten
1920 Wiesbaden képeslapfüzet 12 lappal
43456
2384
22
500
Ansichtskarten
Movszkai Kreml 2 modern képeslap sorozat
43028
2385
22
Ansichtskarten
Ausztrál bennszülött (sérült) T3/4
42864
2386
22
Ansichtskarten
6 db hölgyek (sorozat) T3 42521
2387
22
1100
Ansichtskarten
3 Amsterdam századfordulós lap T2
42531
2388
22
Ansichtskarten
1912 Art Deco húsvéti üdvözlölap litho T2
42532
2389
22
Ansichtskarten
42533
2390
22
Ansichtskarten
42535
2391
22
Ansichtskarten
42536
2392
22
900
Ansichtskarten
42538
2393
22
Ansichtskarten
Üdvözlőlap: szignó: Lucie Attwell Litho T2/3 42540
2394
22
Ansichtskarten
1900-1920 10 db nagyrészt futott orosz lap
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF