Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
915404
11042
216
Sculptures, statuettes, plaques
Női alakos csont szobrocska fa talapzaton távol-keleti motívumokkal, m: 18,5 cm 865762
11043
216
Bács Zoltán: Kariatida. Patinázott bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:14,5 cm 865736
11044
216
Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
840172
11045
216
Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
909741
11046
216
Rácz Edit (1936-): Erdei patások. Bronz falitányér, jelzett, d:20,5 cm 740350
11047
216
847636
11048
216
Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
638585
11049
216
888049
11050
216
L.S jelzéssel: Barátság hídja. Réz plakett, kisebb sérüléssel, d:9,5 cm
909146
11051
216
Nyírő Gyula (1924-2005): Henri Dunant. A Nemzetközi Vöröskereszt alapítója. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9,5 cm 909156
11052
216
Nagy István János (1938-):A KMP Megalakulásának 60. Évfordulójára / Városmajor utca 42. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9 cm 914568
11053
216
Verdi bronz büszt, m: 9 cm / Verdi bronze bust, 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF