Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 36

Női alakos csont szobrocska fa talapzaton távol-keleti motívumokkal, m: 18,5 cm
11042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bács Zoltán: Kariatida. Patinázott bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:14,5 cm
11043.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
11044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
11045.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rácz Edit (1936-): Erdei patások. Bronz falitányér, jelzett, d:20,5 cm
11046.

Rufpreis:
6 000 HUF

11047.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
11048.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11049.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

L.S jelzéssel: Barátság hídja. Réz plakett, kisebb sérüléssel, d:9,5 cm
11050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő Gyula (1924-2005): Henri Dunant. A Nemzetközi Vöröskereszt alapítója. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9,5 cm
11051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy István János (1938-):A KMP Megalakulásának 60. Évfordulójára / Városmajor utca 42. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9 cm
11052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verdi bronz büszt, m: 9 cm / Verdi bronze bust, 9 cm
11053.

Verdi bronz büszt, m: 9 cm /
Verdi bronze bust, 9 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF