Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
915350
13120
216
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
915361
13121
216
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 256. számozott példány, Kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, gerincnél enyhén kopott, egyébként jó állapotban.
835963
13122
216
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 377. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 835975
13123
216
Books: Minibooks
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
835922
13124
216
Books: Minibooks
835949
13125
216
Books: Minibooks
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
840418
13126
216
Books: Minibooks
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
835721
13127
216
Books: Minibooks
838873
13128
216
Books: Minibooks
Dr. Táboros Sándor: 1918-1919 a mezőcsáti járásban. Miskolc, 1979. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, ebből 600 db zöldessárga kötéssel. Kereskedelmi forgalomba nem került.
838774
13129
216
Books: Minibooks
Dr. Kováts Dániel: Schola Patakina 1531-1981. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (156/500), könyvárusi forgalomba nem került. 912346
13130
216
Books: Minibooks
Lökös-Lakatos: Városunk Dunakeszi. Bp., 1979. Sorszámozott minikönyv. Kissé sérült műbőr kötésben
857129
13131
216
Books: Minibooks
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF