Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 30

13120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 256. számozott példány, Kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, gerincnél enyhén kopott, egyébként jó állapotban.
13121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 377. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13122.

Rufpreis:
1 000 HUF

13123.

Rufpreis:
1 000 HUF

13124.

Rufpreis:
1 000 HUF

13125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
13126.

Rufpreis:
1 200 HUF

13127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Táboros Sándor: 1918-1919 a mezőcsáti járásban. Miskolc, 1979. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, ebből 600 db zöldessárga kötéssel. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kováts Dániel: Schola Patakina 1531-1981. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (156/500), könyvárusi forgalomba nem került.
13129.

Rufpreis:
1 400 HUF

13130.

Rufpreis:
800 HUF

5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF