Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 170

DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br plakett (195mm) T:2
30754.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

DN "Társadalmi munkáért Sopron Város Tanácsától" Br emlékérem (59mm) T:2
30755.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

DN "Rottweiler Klub Budapest" Br plakett (94x120mm) T:2
30756.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Comenius 1592-1670 - Sárospatak" Br emlékérem (70mm) T:2
30757.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar Királyi Hunyadi Mátyás Honvéd Középiskolai Nevelőintézet Kőszeg" fém emlékérem (60mm) T:2,2-
30758.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Állami biztosító" Ag bélyeg érem eredeti plasztiktokban (0.800/3.32g/27x22mm) T:PP ujjlenyomatos
30759.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Árpád-Házi Szentjeink" 6db klf ezüstözött CuNi emlékéremből álló éremszett díszdobozban tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP CSak 1000db!
30760.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10 db sport-érem, plakett és zseton
30761.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN. "Nemzetünk nagyjai - Gróf Batthyány Lajos" Agemlékérem (10,37g/0.999) T:PP Tanúsítvánnyal!
30762.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Budapesti Vívószövetség - II. Nemzetközi Budapest Bajnokság" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (90mm) T:2
30763.

Rufpreis:
800 HUF

1930. "Bécsi Kereskedelmi Bizottság / Kiváló kereskedelmi tevékenységéért" névre szóló Ag emlékérem peremen "A" fémjellel, szign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) T:2 Hungary 1930. "Trade Committee of Vienna /  For excellent commercial activities" Ag commemorative medallion with "A" hallmark on the edge, sign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) C:XF
30764.

1930. "Bécsi Kereskedelmi Bizottság / Kiváló kereskedelmi tevékenységéért" névre szóló Ag emlékérem peremen "A" fémjellel, szign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) T:2
Hungary 1930. "Trade Committee of Vienna /
For excellent commercial activities" Ag commemorative medallion with "A" hallmark on the edge, sign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) C:XF

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

DN "István Magyarország első királya 1000-1038 / Magyar koronázási ékszerek" aranyozott Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31.06g/42,5mm) T:PP
30765.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF