Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
903968
30754
215
3800
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br plakett (195mm) T:2
903816
30755
215
3200
Numismatik
DN "Társadalmi munkáért Sopron Város Tanácsától" Br emlékérem (59mm) T:2
904831
30756
215
Numismatik
DN "Rottweiler Klub Budapest" Br plakett (94x120mm) T:2
900335
30757
215
Numismatik
DN "Comenius 1592-1670 - Sárospatak" Br emlékérem (70mm) T:2 908183
30758
215
Numismatik
DN "Magyar Királyi Hunyadi Mátyás Honvéd Középiskolai Nevelőintézet Kőszeg" fém emlékérem (60mm) T:2,2-
908156
30759
215
Numismatik
DN "Állami biztosító" Ag bélyeg érem eredeti plasztiktokban (0.800/3.32g/27x22mm) T:PP ujjlenyomatos 908126
30760
215
Numismatik
DN "Árpád-Házi Szentjeink" 6db klf ezüstözött CuNi emlékéremből álló éremszett díszdobozban tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP CSak 1000db!
404662
30761
215
Numismatik
10 db sport-érem, plakett és zseton 820794
30762
215
Numismatik
DN. "Nemzetünk nagyjai - Gróf Batthyány Lajos" Agemlékérem (10,37g/0.999) T:PP Tanúsítvánnyal! 904215
30763
215
Numismatik
DN "Budapesti Vívószövetség - II. Nemzetközi Budapest Bajnokság" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (90mm) T:2 905051
30764
215
Numismatik
1930. "Bécsi Kereskedelmi Bizottság / Kiváló kereskedelmi tevékenységéért" névre szóló Ag emlékérem peremen "A" fémjellel, szign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) T:2 Hungary 1930. "Trade Committee of Vienna / For excellent commercial activities" Ag commemorative medallion with "A" hallmark on the edge, sign.: J. SCHWERDTNER (82.70g/63mm) C:XF 902619
30765
215
Numismatik
DN "István Magyarország első királya 1000-1038 / Magyar koronázási ékszerek" aranyozott Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31.06g/42,5mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF