https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 29
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
809849
19012
215
0
18000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
811169
19013
215
0
8500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,
Das Lot is nicht erreichbar
904322
19014
215
0
3000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 ezüst (Ag.) horogkeresztes kitűző, jelzett, hátán "Saalburg Museum" felirattal, bruttó:1,9 g, h:7,5 cm 759260
19015
215
0
9500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Glashütte 14K arany (Au) női mechanikus karóra, nem működik / Glashütte 14ct gold women's mechanic wristwatch, does not work, br: 6,3gr 900442
19016
215
0
16000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Füstkvarc függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 21 g / cairngorm pendant with silver chain, 21 g
Das Lot is nicht erreichbar
745811
19017
215
0
16000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g
Das Lot is nicht erreichbar
908107
19018
215
0
5000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes ezüst (Ag) tétel: masni alakú bross, gyönggyel díszített virág alakú függő, 1 pár fülbevaló, madaras medál, 2 db lánc, karkötő, br: 56,7 cm 900427
19019
215
0
7500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Gyöngy függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / Pearl pendant with silver chain, 4,2 g 809325
19020
215
0
18000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g
Das Lot is nicht erreichbar
745808
19021
215
0
24000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g
Das Lot is nicht erreichbar
745822
19023
215
0
8000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g
Das Lot is nicht erreichbar
700622
19024
215
0
150000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse