Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Borsos Miklós (1906-1990): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10024.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borsos Miklós (1906-1990): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×25 cm
10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
10026.

Rufpreis:
5 000 HUF

Böszörményi János (1883-?): Tópart. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 24×30 cm
10027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csáki jelzéssel: Tájkép sorompóval. Olaj, karton, 35×35 cm
10028.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Csík István (1930-): Térpunktúra. Szitanyomat, papír, kisebb gyűrűdének, jelzett, 33×48 cm
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
10030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm
10031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Derkovits Gyula (1894-1934): 1514. (11 lapos mappa, fametszet, papír, jelzés nélkül) Szikra kiadás 1945.
10032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dimény Lajos: Vár a folyó mellett. Olaj, karton, jelzett, sérült, 35×50 cm
10033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dimény Lajos: Vitorlások a tavon. Olaj, karton, jelzett, sérült, 35×50 cm
10034.

Rufpreis:
4 000 HUF

Diósy jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 35×29 cm
10035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF