Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
902380
10024
215
Borsos Miklós (1906-1990): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 902377
10025
215
Borsos Miklós (1906-1990): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×25 cm 616912
10026
215
Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
904240
10027
215
Böszörményi János (1883-?): Tópart. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 24×30 cm
900765
10028
215
Csáki jelzéssel: Tájkép sorompóval. Olaj, karton, 35×35 cm 904196
10029
215
Csík István (1930-): Térpunktúra. Szitanyomat, papír, kisebb gyűrűdének, jelzett, 33×48 cm 794538
10030
215
Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
908258
10031
215
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm 835238
10032
215
Derkovits Gyula (1894-1934): 1514. (11 lapos mappa, fametszet, papír, jelzés nélkül) Szikra kiadás 1945. 891588
10033
215
Dimény Lajos: Vár a folyó mellett. Olaj, karton, jelzett, sérült, 35×50 cm 891589
10034
215
Dimény Lajos: Vitorlások a tavon. Olaj, karton, jelzett, sérült, 35×50 cm 902361
10035
215
Diósy jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 35×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF