Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 25

Lugosi József: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12743.

Rufpreis:
2 000 HUF

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12744.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szacsky Mihály-Pálinkás Gábor: Történelmi, európai, katonai és népi sportok. Kiadja a Sárkányos Lovagrend. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
12745.

Rufpreis:
800 HUF

Szacsky Mihály-Pálinkás Gábor: Európai önvédelem. Kiadja a Sárkányos Lovagrend. Kiadói papírkötés, illusztrált, kissé viseltes állapotban.
12746.

Rufpreis:
800 HUF

12747.

Rufpreis:
800 HUF

12748.

Rufpreis:
2 400 HUF

Devries-Dougherty-Dickie-Jestice-Rice: Az ókor nagy csatái i.e. 1285 - i.sz. 451 Kádestől Catalaunumig. Ventud Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12749.

Rufpreis:
800 HUF

Quarrie, Bruce: Különleges kommandók. A világ katonai elit alakulatai. Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói akrtonált kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel Béla: A második világháború első két éve I. füzet. Bp., 1942. 64p. sok térképpel
12751.

Rufpreis:
1 000 HUF

Devries-Dougherty-Jorgensen-Mann-Mcnab: Sorsdöntő csaták, melyek megváltoztatták a hadviselés arculatát i.e. 1457-i.sz. 1991, A harci szekerektől a lopakodó bombázókig. 2008, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12752.

Rufpreis:
800 HUF
10

Roberts, Andrew: A hadviselés művészete, Nagy hadvezérek az ókorban és a középkorban. Bp., Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12753.

Rufpreis:
800 HUF

Harc a levegőért sorozat (Műegyetemi Sportrepülő Egyesület), 10 kötet. Bp., Révai. Kopottas, Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
12754.

Rufpreis:
800 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF