Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Szacsky Mihály-Pálinkás Gábor: Történelmi, európai, katonai és népi sportok. Kiadja a Sárkányos Lovagrend. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
Devries-Dougherty-Dickie-Jestice-Rice: Az ókor nagy csatái i.e. 1285 - i.sz. 451 Kádestől Catalaunumig. Ventud Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
Quarrie, Bruce: Különleges kommandók. A világ katonai elit alakulatai. Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói akrtonált kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Devries-Dougherty-Jorgensen-Mann-Mcnab: Sorsdöntő csaták, melyek megváltoztatták a hadviselés arculatát i.e. 1457-i.sz. 1991, A harci szekerektől a lopakodó bombázókig. 2008, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
Roberts, Andrew: A hadviselés művészete, Nagy hadvezérek az ókorban és a középkorban. Bp., Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.