Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 97

kb 350db-os magyar és külföldi kitüntetés, jelvény gyűjtemény főleg a szocialista időszakból, 65x62cm-es üvegezett fakeretben T:vegyes
30989.

Rufpreis:
12 000 HUF

30990.

Rufpreis:
12 000 HUF

kb 430db-os klf magyar és külföldi kitüntetés, jelvény gyűjtemény 65x62cm-es üvegezett keretben T:vegyes
30991.

Rufpreis:
8 000 HUF

kb 500db-os klf magyar és külföldi kitüntetés, jelvény gyűjtemény főként a szocialista időszakból, 68x61cm-es üvegezett keretben T:vegyes
30992.

Rufpreis:
8 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN 15db-os, főleg a NASA-val kapcsolatos jelvény tétel, NASA dokumentumokkal, ismertető anyagokkal T:vegyes USA ND 15pcs of different badges, mainly about NASA, with NASA prospectus C:mixed
30993.

Amerikai Egyesült Államok DN 15db-os, főleg a NASA-val kapcsolatos jelvény tétel, NASA dokumentumokkal, ismertető anyagokkal T:vegyes
USA ND 15pcs of different badges, mainly about NASA, with NASA prospectus C:mixed

Rufpreis:
10 000 HUF

Ausztria DN "25 éves tagság - Osztrák Alpesi Egyesület" zománcozott jelvény (47mm) T:2 Austria ND "25 Jahre Mitglied - Österreichischer Alpenverein" enamelled badge (47mm) C:XF
30994.

Ausztria DN "25 éves tagság - Osztrák Alpesi Egyesület" zománcozott jelvény (47mm) T:2
Austria ND "25 Jahre Mitglied - Österreichischer Alpenverein" enamelled badge (47mm) C:XF

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Németország ~1915. "Vöröskereszt" zománcozott jelvény "4709" sorszámmal és "G. DESCHLER MÜNCHEN" gyártói jelzéssel (44x23mm) T:3 sérült Germany ~1915. "Rotes Kreuz - KP" enamelled badge with seriel number "4709" and with makers mark "G. DESCHLER MÜNCHEN" (44x23mm) C:F damaged
30995.

Németország ~1915. "Vöröskereszt" zománcozott jelvény "4709" sorszámmal és "G. DESCHLER MÜNCHEN" gyártói jelzéssel (44x23mm) T:3 sérült
Germany ~1915. "Rotes Kreuz - KP" enamelled badge with seriel number "4709" and with makers mark "G. DESCHLER MÜNCHEN" (44x23mm) C:F damaged

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Németország 1967. "Wildpoldsried - Allgäu / 1. Nemzetközi Futóverseny" ezüstözött fém díjérem mellszalagon (28mm) T:2 Germany 1967. "Wildpoldsried - Allgäu / 1. Int. Volkslauf" silver plated metal award medal with ribbon (28mm) C:XF
30996.

Németország 1967. "Wildpoldsried - Allgäu / 1. Nemzetközi Futóverseny" ezüstözött fém díjérem mellszalagon (28mm) T:2
Germany 1967. "Wildpoldsried - Allgäu / 1. Int. Volkslauf" silver plated metal award medal with ribbon (28mm) C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF

NSZK ~1960. "Vöröskereszt" zománcozott kitűző (30mm) T:3 sérült GFR ~1960. "Red Cross" enamelled badge (30mm) C:F damaged
30997.

NSZK ~1960. "Vöröskereszt" zománcozott kitűző (30mm) T:3 sérült
GFR ~1960. "Red Cross" enamelled badge (30mm) C:F damaged

Rufpreis:
1 000 HUF

Olaszország 1961. "Olasz Kommunista Párt 40. évfordulója / Valenza olasz-magyar barátságos találkozó" aranyozott fém emlékérem T:2 Italy 1961. "40th Anniversary of Italian Communist Party / Valenza Italian-Hungarian meeting" gold plated metal medal C:XF
30998.

Olaszország 1961. "Olasz Kommunista Párt 40. évfordulója / Valenza olasz-magyar barátságos találkozó" aranyozott fém emlékérem T:2
Italy 1961. "40th Anniversary of Italian Communist Party / Valenza Italian-Hungarian meeting" gold plated metal medal C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia 1938-1947. "Hűséges Szolgálat Kereszt II. Osztálya" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal T:2-,3 Romania 1938-1947. "Loyal Service Cross with crossed swords, II class" silver plated decoration with ribbon C:VF,F
30999.

Románia 1938-1947. "Hűséges Szolgálat Kereszt II. Osztálya" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal T:2-,3
Romania 1938-1947. "Loyal Service Cross with crossed swords, II class" silver plated decoration with ribbon C:VF,F

Rufpreis:
3 000 HUF
13

4db klf külföldi emlékérem, jelvény: Németország 1990. "Német Egység - Berlini Parlament" ezüstözött fém emlékérem + Csehország DN "Klement Gottwald" fém plakett + Vatikán 1972. "Róma Jubileum / VI. Pál pápa" fém emlékérem + Svájc 1979. "3. Glaibaslerfescht" Br jelvény T:PP,2
31000.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF