Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 47

31 db RÉGI főként használatlan motívumlap; művész, hajó, hölgy, katonai / 31 old mostly unused motive cards; art, ship, lady, military
20024.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

31 db RÉGI motívumlap; művész, gyerek, virág, üdvözlő, folklór, hölgy / 31 old motive cards; art, children, flower, greeting, folklore, lady
20025.

Rufpreis:
1 000 HUF

31 db RÉGI motívum lap, művész lapok, hölgy motívumú lapok, köztük néhány litho / 31 old motive cards, artist cards, ladies, including some litho
20026.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Manni Grosze szignós árnyképes művészlap / 2 silhouette art postcards sign. Manni Grosze
20027.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db háború előtti Morten Müller szignós litho tájképes művészlap / 3 lithographic landscape postcards, signed Morten Müller
20028.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db RÉGI humoros Mabel Lucie Attwell művészlap, B.K.W.I. Nr. 257/6, 257/4. és 257/1. / 4 old motive cards, humour, artist
20029.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db RÉGI vegyes minőségű művészlap, M.Munk Wien Nr. 1144.  litho, pinx. Mela Koehler / 4 old motive cards, artist
20030.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF
9

5 db szignós árnyképes művészlap, Manni Grosze, Diefenbach / 5 silhouette art postcards, sign. Manni Grosze, Diefenbach
20031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Deutscher Schulverein, Scheffel Ekkehard - 5 art postcards
20032.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db RÉGI használatlan művész motívumlap; C. W. Faulkner Series; Marsh szignó / 6 old unused art motive cards; C. W. Faulkner Series; signed by Marsh
20033.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db régi, megíratlan, művészi Náray Aurél képeslap / 6 unused art postcards by Aurél Náray
20034.
Materialzeichen

Rufpreis:
800 HUF

Das Passionsspiel - set of 9 unused postcards from a Biblical play starring Rudolf Christians; Postkartenverlag Brüder Kohn, Wien I.
20035.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF