Postkartensammlungen, Lose Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
898718
20024
214
Postcard lots
Ansichtskarten
31 db RÉGI főként használatlan motívumlap; művész, hajó, hölgy, katonai / 31 old mostly unused motive cards; art, ship, lady, military 898722
20025
214
Postcard lots
Ansichtskarten
31 db RÉGI motívumlap; művész, gyerek, virág, üdvözlő, folklór, hölgy / 31 old motive cards; art, children, flower, greeting, folklore, lady 898772
20026
214
Postcard lots
Ansichtskarten
31 db RÉGI motívum lap, művész lapok, hölgy motívumú lapok, köztük néhány litho / 31 old motive cards, artist cards, ladies, including some litho 896245
20027
214
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db Manni Grosze szignós árnyképes művészlap / 2 silhouette art postcards sign. Manni Grosze 892741
20028
214
Postcard lots
Ansichtskarten
3 db háború előtti Morten Müller szignós litho tájképes művészlap / 3 lithographic landscape postcards, signed Morten Müller
898699
20029
214
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI humoros Mabel Lucie Attwell művészlap, B.K.W.I. Nr. 257/6, 257/4. és 257/1. / 4 old motive cards, humour, artist 898703
20030
214
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI vegyes minőségű művészlap, M.Munk Wien Nr. 1144. litho, pinx. Mela Koehler / 4 old motive cards, artist 898520
20031
214
Postcard lots
Ansichtskarten
5 db szignós árnyképes művészlap, Manni Grosze, Diefenbach / 5 silhouette art postcards, sign. Manni Grosze, Diefenbach 837283
20032
214
Postcard lots
Ansichtskarten
Deutscher Schulverein, Scheffel Ekkehard - 5 art postcards
898708
20033
214
Postcard lots
Ansichtskarten
6 db RÉGI használatlan művész motívumlap; C. W. Faulkner Series; Marsh szignó / 6 old unused art motive cards; C. W. Faulkner Series; signed by Marsh 895396
20034
214
Postcard lots
Ansichtskarten
6 db régi, megíratlan, művészi Náray Aurél képeslap / 6 unused art postcards by Aurél Náray
894501
20035
214
Postcard lots
Ansichtskarten
Das Passionsspiel - set of 9 unused postcards from a Biblical play starring Rudolf Christians; Postkartenverlag Brüder Kohn, Wien I.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF