https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 27

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
1
12599.

Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szendrei László: Magyar királyok. Debrecen, 2007, Kinizsi Nyomda. Rengeteg színes képpel illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
12600.

Szendrei László: Magyar királyok. Debrecen, 2007, Kinizsi Nyomda. Rengeteg színes képpel illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.
1
12601.

Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai, Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó, Gottermayer kötése. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.
1
12602.

H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai, Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó, Gottermayer kötése. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domonkos László: Magyarok a Délvidéken. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12603.

Domonkos László: Magyarok a Délvidéken. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, hátlapja hiányzik!
1
12604.

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, hátlapja hiányzik!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Zsarnay Lajos: Keresztyén egyháztörténet felgimnázium számára... Sárospatak, 1867. Eperjesi József 118p.
1
12605.

Zsarnay Lajos: Keresztyén egyháztörténet felgimnázium számára... Sárospatak, 1867. Eperjesi József 118p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1956 plakátjai és röplapjai Október 22. - November 5. Bp., 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12606.

1956 plakátjai és röplapjai Október 22. - November 5. Bp., 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
12608.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészáros Gyula: Forradalom és szabadságharc a zirci járás területén 1956-ban. Zirc, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12609.

Mészáros Gyula: Forradalom és szabadságharc a zirci járás területén 1956-ban. Zirc, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kristó Gyula: A székelyek eredetéről. Szeged, 1996, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12610.

Kristó Gyula: A székelyek eredetéről. Szeged, 1996, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karsa Ferenc: Szabadságharcos napló. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12611.

Karsa Ferenc: Szabadságharcos napló. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse