https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 30

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szécsi könyvtámasz pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibák, m:19 (2×)
1
11055.

Szécsi könyvtámasz pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibák, m:19 (2×)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szécsi lakodalmas pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibák, m:22 cm
1
11056.

Szécsi lakodalmas pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibák, m:22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Retro iparművészeti vállalatos váza, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm
1
11057.

Retro iparművészeti vállalatos váza, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varró asszony Szécsi kerámia figura. Jelzett 22 cm
1
11058.

Varró asszony Szécsi kerámia figura. Jelzett 22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komlós kerámia váza, virág díszítéssel. Jelzett, kis hibával, m: 17 cm
1
11059.

Komlós kerámia váza, virág díszítéssel. Jelzett, kis hibával, m: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Melankólia, mázas kerámia figura /  Melancholic Lady, glazed ceramic vase, 22cm
1
11060.

Melankólia, mázas kerámia figura /
Melancholic Lady, glazed ceramic vase, 22cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
4
 
cca 1930 Lillafüred feliratú, jelzett kerámia fiúcska figura. Hibátlan 11 cm
1
11061.

cca 1930 Lillafüred feliratú, jelzett kerámia fiúcska figura. Hibátlan 11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lejtovicz jelzéssel: Vizet merő akt. Festett kerámia, hibátlan, m:12 cm, h:10 cm
1
11062.

Lejtovicz jelzéssel: Vizet merő akt. Festett kerámia, hibátlan, m:12 cm, h:10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm
1
11063.

Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm
1
11064.

Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Életképes festett kerámia falitányér, jelzett, hibátlan, d:31 cm
1
11065.

Életképes festett kerámia falitányér, jelzett, hibátlan, d:31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Liba támadás. Festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:26 cm
1
11066.

Liba támadás. Festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse