Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 45

Schack Béla(szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12821.

Rufpreis:
4 000 HUF

12822.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12823.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Szalay József: A magyar nemzet története II. kötet. Bp., 1879, Weiszmann Testvérek. Aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12824.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Szalay József: A magyar nemzet története IV. kötet. Bp., 1883, Weiszmann Testvérek. Aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12825.

Rufpreis:
4 000 HUF

12826.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kerekesházy József: Az utolsó szultán (A negyedik császárság). Claude Farrere bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, közepes állapotú (több lap kijár)
12827.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Dálnoki-Kováts Jenő-Dr. Ladányi Miksa: A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél sérült, belül a gerincnél kissé levált, lapok foltosan, egyébként jó állapotban.
12828.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bajomi Lázár Endre: T.T.T. Titkos Társaságok Története. Bp., 1969, Minerva. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12829.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar történelem titkai; Híres cselszövések, különleges sorsfordulók, viszályok, alkuk és a mögöttük rejlő indokok. Bp., 2007, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bácska Vera(szerk.): Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Források Budapest múltjából I. Bp., 1971, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
12831.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Zoltán: Őfelsége szárnysegéde Horthy Miklós. Dedikált! Kiadói egészvászon kötés védőborítóval jó állapotban.
12832.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF