Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
839721
12720
207
Books: Minibooks
cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példányszámú, sorszámozott 127/200. Egészvászon kötésben
835658
12721
207
Books: Minibooks
London, Jack: Az erősek ereje; Északi Odüsszeia; Az élet törvénye; Az ároktól délre. 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. 4 db minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 835916
12722
207
Books: Minibooks
835912
12723
207
Books: Minibooks
Borsodi vőfélyversek és rigmusok. Miskolc, 1977. Minikönyv, 158. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835721
12724
207
Books: Minibooks
835705
12725
207
Books: Minibooks
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Minikönyv, 63. számozott példány, illusztrált, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835933
12726
207
Books: Minibooks
Boross Mihály: Magyar Krónika I-III. Pest, 1870, Heckenast Gusztáv. Reprint minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835941
12727
207
Books: Minibooks
Erényi Alajos metszetei 1972. Minikönyv, 21. példány, kiadói egészvászon kötés fa rátéttel, újszerű állapotban.
835908
12728
207
Books: Minibooks
Imolay Lenkey István: A Szépművészeti Múzeum megkerült kincsei.Debrecen, Alföldi Nyomda. Minikönyv, 16. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 835701
12729
207
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 689. számozott példány, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 835922
12730
207
Books: Minibooks
835954
12731
207
Books: Minibooks
Székelyhidi Ágoston: Kölcsey gondolatai. Debrecen, 1978. Minikönyv, 642. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF