Porzellan Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
830308
11083
206
Herendi virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 830322
11084
206
Herendi kis tálkák (3db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×5 cm 828408
11085
206
Herendi bogyós bonbonier, kézzel festett, rózsán apró lepattanás, m:8 cm, d:9,5 cm 834695
11086
206
Herendi Apponyi mintás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 834886
11087
206
Herendi tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27×26 cm, m:9 cm
834838
11088
206
2200
Herendi teás kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:13 cm, h:22 cm 804916
11089
206
Herendi kézzel festett porcelán rózsa apró lepattanással, jelzett / Herend chinaware rose with small, reparable paint-fault 816743
11090
206
Herendi Apponyi mintás kis tálka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 8×12 cm 770075
11091
206
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm
813842
11092
206
Herendi virág mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan,d:8 cm
815007
11093
206
Herendi teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 790114
11094
206
32000
Zsolnay Pompadour kávés készlet, összesen: 16 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF