Foto Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
828353
11972
206
Photo
1954 Tiszavölgyi József: Védekezés a Duna áradásakor, védőgát (nyúlgát) építése a Hajógyári-szigeten, 4 db fotó, kettő pecséttel jelzett, feliratozott, 17x12 cm és 17x23 cm 748110
11973
206
Photo
cca 1937 Tompa Pál: Kútnál. Vintage fotó kiállítási tablón (Magyar Pénzintézeti Sportegyesületek ligája IV: orsz. bankközi fényképkiállítás) 45x56 cm 828419
11974
206
Photo
cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm / erotic photo 826618
11975
206
3800
Photo
1943 Unghváry Iván: Szőllős csendélet, jelzetlen vintage csendéletfotó, a szerző hagyatékából, 20x27 cm
771090
11976
206
4400
Photo
Cca 1950 Vadas Ernő (1899-1962): Bányában. Hátoldalon szerzői pecséttel jelzett, 9x12 cm.
826624
11977
206
4800
Photo
cca 1930-1940 Vadas Ernő (1899-1962): A Margit-híd alatt, vintage városkép, aláírva, pecsételve, a Hungária Magazinban publikálva, 17x20 cm 617078
11978
206
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
828310
11979
206
Photo
1923 Varga: 100 km-es kerékpár bajnokság résztvevői és győztese, 2 db fotóképeslap, 8x13 és 9x14 cm 828501
11980
206
Photo
cca 1970 Dr. Zala Sándor (Bp.): Régi idő hírnöke, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
828455
11981
206
Photo
cca 1970-1980 Ismeretlen szerző fotógrafikája kerékpár versenyzőkről, sarkán törésvonal, 18x13 cm
828453
11982
206
Photo
cca 1970-1980 Ismeretlen szerző: Csapágyas csendélet, 17x12 cm
828613
11983
206
Photo
cca 1930-1940 Ismeretlen szerző szociofotója gépen dolgozó munkásokról, 23x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF