Foto

Zahl der Lose: 309

1954 Tiszavölgyi József: Védekezés a Duna áradásakor, védőgát (nyúlgát) építése a Hajógyári-szigeten, 4 db fotó, kettő pecséttel jelzett, feliratozott, 17x12 cm és 17x23 cm
11972.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1937 Tompa Pál: Kútnál. Vintage fotó kiállítási tablón (Magyar Pénzintézeti Sportegyesületek ligája IV: orsz. bankközi fényképkiállítás) 45x56 cm
11973.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm / erotic photo
11974.

cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm /
erotic photo

Rufpreis:
1 800 HUF

1943 Unghváry Iván: Szőllős csendélet, jelzetlen vintage csendéletfotó, a szerző hagyatékából, 20x27 cm
11975.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Cca 1950 Vadas Ernő (1899-1962): Bányában. Hátoldalon szerzői pecséttel jelzett, 9x12 cm.
11976.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1930-1940 Vadas Ernő (1899-1962): A Margit-híd alatt, vintage városkép, aláírva, pecsételve, a Hungária Magazinban publikálva, 17x20 cm
11977.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11978.

Rufpreis:
6 000 HUF

1923 Varga: 100 km-es kerékpár bajnokság résztvevői és győztese, 2 db fotóképeslap, 8x13 és 9x14 cm
11979.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1970 Dr. Zala Sándor (Bp.): Régi idő hírnöke, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
11980.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1970-1980 Ismeretlen szerző fotógrafikája kerékpár versenyzőkről, sarkán törésvonal, 18x13 cm
11981.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970-1980 Ismeretlen szerző: Csapágyas csendélet, 17x12 cm
11982.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930-1940 Ismeretlen szerző szociofotója gépen dolgozó munkásokról, 23x17 cm
11983.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF