Drucksachen

Zahl der Lose: 222

cca 1890-1900 Freiburg, Steinbruchbetrieb-Steinhandlung von E. Friedr. Meyer, Freiburg (Kőfejtő vállalat és kereskedés), ismertető reklámfüzet német nyelven, 12p.
12402.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1890 18 db főleg keményhátú fotó, egy díszes litho, de szakadt oklevél, és néhány irat
12403.

Rufpreis:
2 000 HUF

1895-1937 16 db divatújság (Patyolat, Divat Salon, Tündérujjak, Magyar Iparművészet)
12404.

Rufpreis:
1 400 HUF

Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 3. kiad. Bp. 1896. Lampel. 1 sztl. lev. (Emléklap) 212 p. 3 t. (kihajtható) Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12405.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kalmár Dezső: Történeti évszámok - segédkönyv a történelem tanításához. Bp., 1898 Gelléri és Székely. 32p. hátsó borító nélkül
12406.

Rufpreis:
1 000 HUF

12407.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Építészeti díszítőelemek, lithográfia, tábla a berlini Theobald Grieben Verlag kiadványából / Lithography of architectural decoration
12408.

cca 1900 Építészeti díszítőelemek, lithográfia, tábla a berlini Theobald Grieben Verlag kiadványából /
Lithography of architectural decoration

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Dombor litho üdvözlőlap / Embossed litho greeting card 13x9 cm
12409.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 Janko Stjepusin tamburin katalógus, 32p
12410.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Brüsszel Institut des religieuses ursulines de Wavre Notre Dame képes füzet 20 képpel / picture booklet
12411.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Ricordo di Napoli 30 képes leporello / 30 képes leporello
12412.

Rufpreis:
1 000 HUF

1900 5 db Grosse Modenwelt újság, német nyelven, jó állapotban
12413.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF