https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 222

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
12570.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
8 db háború előtti meghívó, számla, reklám
1
12571.

8 db háború előtti meghívó, számla, reklám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
India 70 db képes nyomat berakólapos füzetben
1
12572.

India 70 db képes nyomat berakólapos füzetben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Roudoudou francia képregény kb 60 db
1
12573.

Roudoudou francia képregény kb 60 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
4 db háború előtti kisplakát
1
12574.

4 db háború előtti kisplakát

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db db madaras plakát az 1970-1980-as évekből
1
12575.

4 db db madaras plakát az 1970-1980-as évekből

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) / Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm
1
12576.

Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) /
Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.
1
12577.

Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fametszet-gyakorlatok, 3 nagyméretű tabló 45x65 cm
1
12578.

Fametszet-gyakorlatok, 3 nagyméretű tabló 45x65 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
1
12579.

Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
1
12580.

Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csoma Béla: Tintin és a cápák tava. Rajzfilm plakát, hajtogatva 82×47 cm
1
12581.

Csoma Béla: Tintin és a cápák tava. Rajzfilm plakát, hajtogatva 82×47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse