https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 222
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
532088
12570
206
0
60000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. / Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
Das Lot is nicht erreichbar
709301
12571
206
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
8 db háború előtti meghívó, számla, reklám
Das Lot is nicht erreichbar
797659
12572
206
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
India 70 db képes nyomat berakólapos füzetben
Das Lot is nicht erreichbar
835294
12573
206
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Roudoudou francia képregény kb 60 db 670563
12574
206
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
4 db háború előtti kisplakát
Das Lot is nicht erreichbar
796966
12575
206
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
4 db db madaras plakát az 1970-1980-as évekből
Das Lot is nicht erreichbar
781953
12576
206
0
16000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) / Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm
Das Lot is nicht erreichbar
802407
12577
206
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
377122
12578
206
0
100
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Fametszet-gyakorlatok, 3 nagyméretű tabló 45x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
716088
12579
206
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
Das Lot is nicht erreichbar
716082
12580
206
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
Das Lot is nicht erreichbar
784019
12581
206
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Csoma Béla: Tintin és a cápák tava. Rajzfilm plakát, hajtogatva 82×47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse