Foto Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
823277
11733
205
Photo
cca 1950 Tiszavölgyi József vintage fotóművészeti alkotása útjavító, aszfaltozó munkásokról, pecséttel jelzett, 14x8 cm 823375
11734
205
Photo
cca 1950-1960 Tiszavölgyi József: Sütnek, főznek, jókat esznek, vintage fotók, pecséttel jelezve, 13 db fotó, 9x12 cm és 13x18 cm között méretben 823372
11735
205
Photo
1944-1945 Tiszavölgyi József: Finoman erotikus fénykép, aktmodell egy szobrász műtermében, vintage fotó jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 16x21 cm / erotic photo 822359
11736
205
Photo
cca 1950-1960 Tiszavölgyi József: Vasmacskán, pecsétel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 19x14 cm
823049
11737
205
Photo
cca 1960-1970 Urbán Tamás (1945) vintage éjszakai felvétele, pecséttel jelzett, a Magyar Ifjúság című lap archívumából, 17x12 cm 823011
11738
205
Photo
1960 Vadas Ernő (1899-1962): Szegedi Ünnepi Játékok, feliratozva, 14x24 cmzprém megye világhírű gyógyfürdője, feliratozott, 18x24 cm 822814
11739
205
Photo
cca 1970-1980 Waldtraut Turley (Potsdam): Saskia, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 12x17 cm / erotic photo 824049
11740
205
Photo
Zarah Leander (1907-1981) svéd színész- és énekesnő fotója, UFA Film, pecséttel jelzett, 23x17 cm 822662
11741
205
Photo
cca 1970-1980 Zsigri Oszkár: Talicska telelő, vintage absztrakt fotó, feliratozva, a szerző hagyatékából, 15x24 cm 825588
11742
205
Photo
1910 Zsoldos Elek: Délkelet-ázsiai útján készített fotó. A pozítívon jelzett 28x22 cm
823568
11743
205
Photo
70 db erotikus fotó / erotic photos 823415
11744
205
Photo
cca 1970-1980 Erotikus fényképek, 21 db, 6x9 cm / erotic photos Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF