Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
790835
11088
204
Herendi Indiai kosár mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
813293
11089
204
Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 820057
11090
204
Herendi Wagner mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm
816073
11091
204
9500
Herendi Viktória mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×12 cm, m:5 cm 813938
11092
204
13000
Herendi Apponyi mintás kagyló alakú aranyozott kínáló tál, hibátlan, jelzett, 23x22 cm 820059
11093
204
Herendi Liszt mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm 820054
11094
204
Herendi Mozart mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm 803722
11095
204
8500
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm /Herend porcelain hand-painted Victoria vase 801716
11096
204
6500
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm /Handpainted Herend porcelain vase 682982
11097
204
9500
Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel / Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm
800479
11098
204
Herendi madaras-virágos húsos tál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (koronás), 27×36 cm
800474
11099
204
Herendi virág mintás áttört dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF