Porzellan

Zahl der Lose: 137

Herendi Indiai kosár mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11088.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11089.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Wagner mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×12 cm, m:5 cm
11091.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi Apponyi mintás kagyló alakú aranyozott kínáló tál, hibátlan, jelzett, 23x22 cm
11092.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herendi Liszt mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11093.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Mozart mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11094.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm /Herend porcelain hand-painted Victoria vase
11095.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm /Handpainted Herend porcelain vase
11096.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11097.

Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi madaras-virágos húsos tál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (koronás), 27×36 cm
11098.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virág mintás áttört dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×34 cm
11099.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF