Militaria Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
624538
12349
204
Military
1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép / 1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm 495032
12350
204
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. / Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm 781788
12351
204
Military
DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel
495047
12352
204
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. / Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm 388446
12353
204
Military
495043
12354
204
Military
495044
12355
204
Military
495071
12356
204
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Eszék, Dárda, Valpovo katonai vászon térkép. / Essec, Dárda und Valpovo military map on canvas 50x38.5 cm 704193
12357
204
15000
Military
Indiai díszkard, acél penge, réz markolat, bársony borítású hüvelyben, sérült hüvely, h:93 cm
801471
12358
204
Military
1900 Bp., "Szolgálati időm emlékéül", színes lithográfia, üvegezett keretben, 50x35 cm 816324
12359
204
Military
1912-1934 Vegyes, elsősorban katonákat ábrázoló fotók, 19 db 802247
12360
204
Military
1917 M. Kir. II. Honvéd kerületi tart. Tiszti iskola tablója, 118 tiszt portréjával és családnevével; képméret 17x22 cm; karton 25x32 cm; Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF