Militaria

Zahl der Lose: 75

1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép /  1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm
12349.

1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép /
1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

12350.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. /
Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel
12351.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. / Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm
12352.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. /
Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

12353.

Rufpreis:
3 000 HUF

12354.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. /
Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

12355.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. /
Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

12356.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Eszék, Dárda, Valpovo katonai vászon térkép. /
Essec, Dárda und Valpovo military map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Indiai díszkard, acél penge, réz markolat, bársony borítású hüvelyben, sérült hüvely, h:93 cm
12357.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1900 Bp., "Szolgálati időm emlékéül", színes lithográfia, üvegezett keretben, 50x35 cm
12358.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912-1934 Vegyes, elsősorban katonákat ábrázoló fotók, 19 db
12359.

Rufpreis:
2 000 HUF

1917 M. Kir. II. Honvéd kerületi tart. Tiszti iskola tablója, 118 tiszt portréjával és családnevével; képméret 17x22 cm; karton 25x32 cm;
12360.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF