Juwelen Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
820275
19012
204
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) névjegykártya tartó gravírozott virág díszítéssel, 51,4 g
820274
19013
204
15000
Jewellery
Női ezüst (Ag) cigarettatárca zománc díszítéssel, 63,7 g
799297
19014
204
Jewellery
cca 1890 Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra szép állapotban / Silver pocket watch in good condition
772552
19015
204
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) flaska, jelzett, csavarós kupakkal, nettó:239 g, m:15 cm/ Silver bottle from USA
820246
19016
204
Jewellery
2 db aranyozott ezüst (Ag.) díszkanál, jelzett, nettó:20,5 g 719487
19017
204
55000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
813757
19018
204
Jewellery
Ezüst (Ag) iron, jelzett, br: 21,3 g
813747
19019
204
Jewellery
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, br: 7,5 g 722505
19020
204
Jewellery
Art-deco ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeles (HF), nettó: 69 g, 10×6cm
813250
19021
204
Jewellery
Ezüst (Ag) poháralátét, jelzett / silver coaster, 9,3g 820245
19022
204
Jewellery
Ormio arany (14 K) női karóra, rugós fém szíjjal, bruttó: 19 g 818418
19023
204
19000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tálca, jelzett, mesterjeggyel, aranyozott monogrammal, belül gravírozott, 12×8,5 cm, nettó: 169 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF